Wpis z mikrobloga

Siema. Jeździ ktoś z psem PKP? Chcę odbyć podróż na trasie Gdańsk-Warszawa. I zastanawiam się jakie są reakcje ludzi, czy można sie w miarę wygodnie zmieścić z psem? Jak pamiętam to nawet dla ludzi nie ma przesadnie dużo miejsca ,a gdzie jeszcze psa między nich wciskać. Czy może przeciwnie i nie ma sie czego obawiać?
#psy #pkp #pkpintercity #podroze #pokazpsa
Pobierz Dejwid1 - Siema. Jeździ ktoś z psem PKP? Chcę odbyć podróż na trasie Gdańsk-Warszawa....
źródło: comment_1673201739U7YI1HTysb3KgpOHlwWgmf.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dejwid1: bierz bezprzedzialowy. Bo oficjalnie jak jedziesz w przedziale to ktoś może sobie nie życzyć towarzystwa psa i wysiadasz z przedziału jak ktoś się poskarży konduktorowi. Tak mówi regulamin przewozu zwierząt.
@Dejwid1: Ja jak jeździłam z psem PKP, to jak było mało ludzi to rozkładałam jego kocyk na siedzeniu obok i pies przesypial cała drogę, ok 2h. A jeżeli w pociągu był full to piesek w nogach na kocyku rozłożonym pod siedzeniem. Czasami konduktorzy zwracają uwagę żeby pies miał kaganiec (niekoniecznie na pysku). Mój pies jest akurat bardzo humorzasty i zdarzało się, ze jeśli w wagonie był inny pies i go czuł