Wpis z mikrobloga

Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać po poprzednim poście xD

To ja może wyjaśnię.
1. Ogromna różnica wieku - dysproporcja między związkiem rówieśników nie jest taka duża jak między 30-latkiem a 16-latką, gdzie 30-latek ma łatwiej manipulować młodszą dziewczyną.

2. Nikt nie mówi ze to dobrze, seks między nieletnimi nie jest czymś dobrym, ale przynajmniej obie partie robią to ze swojej głupoty, jak ktoś ma 30 lat i targetuje w 16 latki to dobrze sobie zdaje z tego sprawę co robi xd

3. Z tym "zalewaniem" to w cywilizowanym kraju nie pozwala sie nastolatkom bez skończonej szkoły zachodzić w ciążę i wychowywać dziecko tylko się robi aborcję bo to nie jest decyzja którą się powinno podejmować przed momentem dojrzałości emocjonalnej.
Pomijając w ogóle fakt, że nieironicznie używanie słowa zalewanie, jest dość troglodyckie.
#bekazpodludzi #bekazprzegrywow #rakcontent #zwiazki #seks
Pobierz Filippa - Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać ...
źródło: comment_16731979352ozAllsJ9W59F9Yj4pSEML.jpg
  • 221
@Filippa: Czytam i nie wierzę w to co czytam. Wiem, że wykop to portal mnóstwa #!$%@? w tematach damsko-męskich (tradycyjne już betaorbitery, chady, vifony, samotne matki itp), ale ta dyskusja to dla mnie nowy poziom matrixa.

30 letnie chłopy piszące, że to normalne, że mężczyzna woli młodsze i nie ma nic złego w umawianiu się z 16 latką. Tak - chłopaki mężczyźni wolą młodsze dziewczyny, ale #!$%@? 16 letnie to jest
@Filippa: moja starsza ode mnie kuzynka (35 lvl) za młodu była taka protokaryna ,i z opowieści jej oraz jej koleżaneczek jak przychodziło po buzunie (tanie wino) pogadać do niej do pokoju potwierdzaja słowa @olaf_wolominski , że to raczej one bądź inne, wrogie im stado karynek konkurowało jak tutaj wskoczyc na bolca właściciela dyskoteki 35+. Dopowiem, że laski z średniej wielkości miasta, nawet dobra szkoła, uczące się dość dobrze. One wiek ok
@olaf_wolominski: Wszystko zależy od atrakcyjności. Atrakcyjny 30 latek (np. taki jak ja) może posuwać takie 16 latki bez problemu i bez problemu zdystansuje konkurencje w postaci nawet tych licealnych Oskarków, tylko pojawia się pytanie ,,Po co?''. Takich jak na obrazku to ze świecą szukać, a wiem bo mieszkam nieopodal LO i widuje czasem uczennice z tejże szkoły i jest delikatnie mówiąc dramat. Druga sprawa to chyba jeszcze większe ryzyko, że jak
Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać po poprzednim poście


@Filippa:
Dlatego nie ma co siedzieć na tym portalu z patusami odkąd powstała sensowna alternatywa. Niedługo tylko tacy tu zostaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@euphoriatears: prywatne liceum dzieci lekarzi polityków. Aha czyli mówisz, że skoro w twoim hermetycznym środowisku który stanowi podejrzewam, że nie więcej jak promil środowiska nastolatków nie było takich sytuacji to napewno masz dużą wiedzą i obiektywna opinie xD jwsczse powiedz, że cała reszta to przecież plebs i pospólstwo.

Już pomijam fakt, że wyścig po top tier samca to temat jeden mnóstwa filmów, ale OK. Pewnie w twoim liceum dla dzieci lekarzy
Jaja sobie robisz? XD To badania sztuki, nie preferencji seksualnych


@Filippa: > Jaja sobie robisz? XD To badania sztuki, nie preferencji seksualnych. Masz taką mnogość badań i to było najlepsze co wysłałeś?

To badanie reakcji na sztukę xD

Nie ma co ekstrapolowac reakcji na marmurowe statuy do reakcji na to jak czlowiek wygląda.


@Filippa: Badanie udowadniające, że piękno jest obiektywne poprzez ocenę LUDZKICH i bardzo realistycznych sylwetek to badania nad
@Fekalny_okuratnik
Gdzie tam bylo napisane ze piekno jest obiektywne?
Żadne badanie naukowe nie przedstawiłoby takiej tezy.
Dodatkowo ocena piękna realistycznej sztuki serio ma niewiele wspólnego z oceną piękna człowieka.
W sensie, ja patrząc na realistyczną rzeźbę podziwiam sam kunszt i realistyczność dzieła.
Więc w jaki sposób koreluje to z atrakcyjnością?
Zwłaszcza, że Grecy mieli określony kanon urodowy i na podstawie tego tworzyli sztukę.

Równie realistyczne były dzieła sztuki z rubensowskimi kształtami, jeżeli
Pobierz Filippa - @Fekalny_okuratnik
Gdzie tam bylo napisane ze piekno jest obiektywne?
Żadne...
źródło: comment_16732143660N4Cd4pdNej0DE6OAAemwg.jpg