Wpis z mikrobloga

Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać po poprzednim poście xD

To ja może wyjaśnię.
1. Ogromna różnica wieku - dysproporcja między związkiem rówieśników nie jest taka duża jak między 30-latkiem a 16-latką, gdzie 30-latek ma łatwiej manipulować młodszą dziewczyną.

2. Nikt nie mówi ze to dobrze, seks między nieletnimi nie jest czymś dobrym, ale przynajmniej obie partie robią to ze swojej głupoty, jak ktoś ma 30 lat i targetuje w 16 latki to dobrze sobie zdaje z tego sprawę co robi xd

3. Z tym "zalewaniem" to w cywilizowanym kraju nie pozwala sie nastolatkom bez skończonej szkoły zachodzić w ciążę i wychowywać dziecko tylko się robi aborcję bo to nie jest decyzja którą się powinno podejmować przed momentem dojrzałości emocjonalnej.
Pomijając w ogóle fakt, że nieironicznie używanie słowa zalewanie, jest dość troglodyckie.
#bekazpodludzi #bekazprzegrywow #rakcontent #zwiazki #seks
Filippa - Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać ...

źródło: comment_16731979352ozAllsJ9W59F9Yj4pSEML.jpg

Pobierz
  • 221
@Filippa: Całe to bicie piany to jest chochol bo większość 16 latek splunie na 30 latka mając do wyboru 19 letniego 190cm vifona 19cm który zwykle mogguje większość starszych normików wszystkim.
Żaden zakolarz nie zmanipuluje 16 latki bo to kobiety wybierają mężczyzn, a nie na odwrót. Te które takiego wybiorą nie są ani troche niewinne i ani trochę głupie, a poza tym daj im decydować za siebie incelu.
Pisać w necie
@Filippa: Co ty tak nie chcesz elementarnej prawdy zrozumiec ze faceci lubia popatrzec na mlode dupy, mlode dupy sa spoko. Nie po to zeby sie z nimi zenic czy z nimi rozmawiac bo nie o to w tym sporcie chodzi.
@Filippa: moja pierwsza miłość miała 17 lat na początku znajomości, ja wtedy miałem 21.

Teraz też jakbym miał się z jakąś wiązać to w podobnym wieku, ale przynajmniej bym był w stanie jej zapewnić fajny start w dorosłość i w sumie nie wiem co w tym miałoby być nieodpowiedniego. Tylko problem w tym że łby dzisiejszych nastolatek to jest jakiś dramat, szukam jakiegoś egzemplarza nieupośledzonego xD
via Android
  • 7
@Xeardo
Podstawowe braki w logice.
To są przypadki dorosłych.
To zaledwie kilka sekund szukania w google.
"he was 30 years old and she 54"
@yhbgrobdoivbvwamsv
@dlugoball
Nie chodzi o to żeby komuś zabronić bycia zainteresowanym starszymi ludźmi, chodzi o to żeby nie romantyzować szukania partnera jako już w pełni dorosły człowiek między osobami które nawet testu maturalnego nie napisały.
Myślenie przerasta?
A już na pewno nie próbujcie się oszukiwać, że to coś
@Filippa: Ale o co właściwie ten twój kwik? Skoro kobiety mogą wymagać starszego przystojniaka 190cm to my jako faceci tak samo możemy wymagać młodszej i płodniejszej, bo takie się nam podobają i jest to biologicznie uzasadnione. Przestań stosować podwójne standardy, bo jedyne jakie odnoszę wrażenie to że masz zwyczajny bół dupy, bo twój czas świetności jako starzejąca się baba przemija i jesteś zwyczajnie zazdrosna.
via Android
  • 11
@POTEZNA_HAUBICA
No ale to jest normalna różnica wiekowa, ja miałam 18 lat, on też 21.
A co jest normalnego gdy jesteś 30/40 letnim starym prykiem a twój krąg zainteresowania to chociażby 15 latki?
Jaki jest cel takiej znajomości pomijając oczywiste wykorzystanie? Wiadomo, że tak młoda osoba to gargantuiczna mentalna przepaść, no ale zawsze przecież można porozmawiać o pracy domowej z matematyki.