Wpis z mikrobloga

Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać po poprzednim poście xD

To ja może wyjaśnię.
1. Ogromna różnica wieku - dysproporcja między związkiem rówieśników nie jest taka duża jak między 30-latkiem a 16-latką, gdzie 30-latek ma łatwiej manipulować młodszą dziewczyną.

2. Nikt nie mówi ze to dobrze, seks między nieletnimi nie jest czymś dobrym, ale przynajmniej obie partie robią to ze swojej głupoty, jak ktoś ma 30 lat i targetuje w 16 latki to dobrze sobie zdaje z tego sprawę co robi xd

3. Z tym "zalewaniem" to w cywilizowanym kraju nie pozwala sie nastolatkom bez skończonej szkoły zachodzić w ciążę i wychowywać dziecko tylko się robi aborcję bo to nie jest decyzja którą się powinno podejmować przed momentem dojrzałości emocjonalnej.
Pomijając w ogóle fakt, że nieironicznie używanie słowa zalewanie, jest dość troglodyckie.
#bekazpodludzi #bekazprzegrywow #rakcontent #zwiazki #seks
Pobierz Filippa - Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać ...
źródło: comment_16731979352ozAllsJ9W59F9Yj4pSEML.jpg
  • 221
A jak wszyscy będą jeść gówno to ty też zjesz?


@asdfgh1223: Czyli uznajesz małolatki za "gówno" bo osądzasz to z poziomu własnego ego xD

Bo skoro wszyscy tak robią to jest to normalne?


No tak, właśnie między innymi na tym polega definicja normalności xDDD

Nie jestem starą babą, chociaż właściwie nie wiem jakie mogłoby mieć to korelacje?


Takie, że jesteś zwyczajnie zazdrosna, że twój prime-time minął i nie stanowisz już takiego
@asdfgh1223
A twoją jedyną wartością jest co? Pisanie wysrywów i próba racjonalizacji swojego własnego statusu? Siedzenie we własnej bańce informacyjnej i nieumiejętność wychodzenia poza nią? Niech zgadnę, jesteś tylko taki pyskaty tutaj a na żywo przerasta cię zwyczajne wyjście do sklepu?
Wyszło na wierzch co tak naprawdę myślisz, więc dalsza dyskusja w zasadzie nie ma sensu bo to typowy klin - beton mózgu incela.
Przeczytaj to co napisałeś kilkanaście razy, może dotrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
gównosocjologia czy inne stosunki międzynarodowe po których karyny w moim wieku zarabiają 2500-3000 netto xdddd


@Julka_ACAB_BLM: no jak tam ambicje twojej peklowanej na boku przez mokebe juleczki? maturka zdana? czy niepotrzebna bo cuck ją utrzyma? xDDDD

@niochland: maturka zdana, a teraz studiuje analitykę biznesową + dorywczo pracuje i opłaca zdecydowaną większość wypadów na miasto, bo kiedyś ja to robiłem.

No, a jak tam u waszych 30latek? Znalazł się w końcu
Nie rozumiesz, że nie istnieje coś takiego jak uniwersalność cech pożądanych? I każdy ma własny gust, który chyba próbujesz podpinać pod ogół?


@Filippa: Co za antynaukowe urojenia XDD ty musisz trollować albo jesteś po prostu skrajnie głupia. Cechy pożądane są w pełni uniwersale i MIERZALNE. Mam ci tutaj wytoczyć cały stos badań potwierdzających? Piękno nie jest subiektywne, zejdź na ziemię bo odpalasz tutaj babską logikę i myślenie rodem z bajek Disneya.
@Filippa: powiedz mi co trzeba mieć w głowie by traktować poważnie rozmowę o związkach trzydziestolatka z szesnastolatką? Trolują was lepiej niż stare baby cenzopapą. I wy macie prawo głosu...
@asdfgh1223
Pure 100% impotent rage xD
Różnica między ludźmi inteligentymi a mniej inteligentymi jest taka, że ci bardziej inteligentni nie mają w zwyczaju chwalić się na prawo i lewo swoją wszechobecną inteligencją
@Fekalny_okuratnik
Dajesz. Dawaj badania.
Łapie cię #!$%@? w zwykłej dyskusji bo ktoś smiał się z czymś nie zgodzisz?
A ponoć to tylko kobiety są tak bardzo emocjonalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy tendencję do lubienia generalnie symetrycznych twarzy czy przedmiotów jako ludzie, ale to nic konkretnego jak to się incelom wydaje.
Kiedyś kulturowo piękne i pożądane jak najbardziej były kobiety z rubensowskimi kształtami a te chudsze były uznawane