Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
Pobierz jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...
źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg
  • 221
@jakismadrynickpolacinsku: moge grac w gry, ale tylko w dobre. Jesli mowisz o grach AAA to sa nudne i generyczne, wole czytac od nich ksiazki. na pewno nie gram w gry dla fabuly, bo na tle ksiazek (czy nawet seriali/filmow na poziomie) sa slabe. Lubie dobre mechaniki w grach, fajne systemy. Np moim marzeniem jest gra RPG w ktorej toczy sie dynamiczna symulacja ala Dwarf Fortress, ze swiat sie zmienia, jak zabijesz
Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.


@jakismadrynickpolacinsku: Nie, ostatnio odpaliłem Crysisa 1 i o dziwo go skończyłem gdzie przy jego premierze to mi się nie udało, z różnych powodów. Wszystko zależy od gry, odpalisz jakiegoś tasiemca typu Assassin's Creed to wiadomo, że po spojrzeniu na mapę w grze i ilość znaczników to Ci się po prostu ode chcę grać. Ja
@jakismadrynickpolacinsku: jak wracam do starych gier albo zaczynam nową grę to nie potrafię się zaangażować jak kiedyś, w sumie tyle co pogram chwilę, ewentualnie polatam na cheatach albo kodach jak z Postal 2 i tyle, zamykam grę i koniec. Miałem tak ze starymi tytułami jak i z nowymi...
Inna kwestia że dużo za dzieciaka grałem w multiplayery gdzie miałem kontakt z ludźmi z gry którzy byli prawdziwi.
Na role Play potrafiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak zabijesz NPC to psujesz caly balans swiata, wiec musza cie scigac i w zasadzie dlatego nie mozesz zabijac NPC na prawo i lewo.


@NewBlueSky: przecież takie coś było już w Morrowind, nie wspominając o Skyrim itp.

Jak zabijesz NPC, to przychodzi straż i cię zabija.

Albo jak coś ukradniesz to idziesz do więzienia i może uda ci się uciec.

A może uda ci się ukraść i nikt nie zauważy. A