Wpis z mikrobloga

Koliedzy,
opłaca mi się w ogóle męczyć to siłownią jak efekty mam takie jak na zdjeciach (to jakies zdjecia z neta).
Wyglądam po lewej jak ćwiczę byle jak, "dla przyjemności", jem byle jak. A po prawej jak ćwiczę ostro po 3 razy w tygodni i męczę się obżeraniem na noc i rano, dietą wysokobiałkową, unikam przerw w jedzeniu.
Warto dla zaledwie takiej różnicy się męczyć? Ile to SMV doda w oczach Polek?
#mikrokoksy #blackpill #redpill #przegryw
Pobierz aczutuse - Koliedzy,
opłaca mi się w ogóle męczyć to siłownią jak efekty mam takie j...
źródło: comment_1673113959bQdr6W5QozL9Z0ZTlcOXiU.jpg

O ile wzrośnie SMV przy zamianie sylwetki po lewej w tę po prawej?

  • o ponad 1 13.1% (8)
  • o 0.1 - 1 9.8% (6)
  • o 0.01 - 0.1 6.6% (4)
  • o 0.001 - 0.01 18.0% (11)
  • tak samo 34.4% (21)
  • spadnie 18.0% (11)

Oddanych głosów: 61

  • 26
@aczutuse: odpuścić, bo kobiety nie patrzą jedynie na sylwetkę, tylko całokształt. Chyba, że jest to część Twojego stylu życia, to może wyjść na plus, ale jeżeli męczysz się trenując i trzymając michę, to uważam tak, jak na wstępie
@dexter-morgan: średniego mam teścia. To jest raczej nie wina testosteronu tylko organizm nie gromadzi nadmiarów ani miesni ani tluszczu, pozbywa się od razu. Nawet jest jakiś tam hormon co rozbija mieśnie.
I co będziesz ćpał tego teścia do końca życia?
Wzrosło Twoje SMV obiektywnie czy subiektywnie? O ile?
@Slavcel: a jakie konkretnie są różnice... bo to, ze np. hemoglobine masz 15 na jednym i 16 na drugim to co Ci da?

w moim przypadku zdrowiej jest nie dbać o diete i nie koksić, bo to moje kokszenie i dbanie to polega na tym by sie obżerać, bo jestem ektomorfikiem i jak nie zrobię 4000 kcal to nie przytyję