Wpis z mikrobloga

#hydraulika #budownictwo #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #dom

No kibel się zatkał. Robiłem umca umca tym przepychaczem i #!$%@? dało. Dałem kreta 2x tak ze 200ml i niby coś poszło, piana się zroibła, ale jak spuszczam wodę, to dalej się podnosi. Jeszcze próbowałem z butelką, ale chyba też bezskutecznie. Co jeszcze można zrobić?
Pobierz obuniem - #hydraulika #budownictwo #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #dom

N...
źródło: comment_1673110444QfgOwHGHKw1Qn6JjgS4HqZ.jpg
  • 112
@vateras131: @virusriddle: czytałem o tym, ja się cykam, że to się wyleje wszystko, jakieś potwory wypłyną z kibla i w ogóle będzie powtórka z 1997

@justypl: za późno, już poleciał, ale on w żelu jest, to tak nie gulgula, po czasie tak woda z kibla schodzi na samo dno, to jak się do rana nie odetka, to potem spróbuję nalać gorącej wody go gara i wtedy wlać

@padobar:
@obuniem miałem ostatnio podobny problem + gówno już brodzikiem wywalało. Srac chodziłem do galerii obok a przysznic na siłownie specjalnie. Dzień walki jakąś chemia i tak (hehe) gówno dało i skończyło się że wydzwonilem hydraulika i za 250pln odetkal (w 15 minut się usunął).
@obuniem: Sami amatorzy pchają się do zabawy. Na prawdę możliwość srania powinna być po przejściu odpowiedniego kursu. Zawsze spuszczasz wodę po kupie, dopiero wtedy wchodzi papier i kolejne spłukanie. Jeżeli jesteś cywilizowanym człowiekiem, który dba o komfort partnerki podczas rimmingu używa się bidetu. Jeżeli chodzi o twój problem to niestety toalety już nie odetkasz i należy zmienić mieszkanie. Dostajesz pierwsze ostrzeżenie, a temat zamykam.