Wpis z mikrobloga

#hydraulika #budownictwo #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #dom

No kibel się zatkał. Robiłem umca umca tym przepychaczem i #!$%@? dało. Dałem kreta 2x tak ze 200ml i niby coś poszło, piana się zroibła, ale jak spuszczam wodę, to dalej się podnosi. Jeszcze próbowałem z butelką, ale chyba też bezskutecznie. Co jeszcze można zrobić?
obuniem - #hydraulika #budownictwo #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #dom

N...

źródło: comment_1673110444QfgOwHGHKw1Qn6JjgS4HqZ.jpg

Pobierz
  • 112
@obuniem: Zatkało się na amen, czy powoli schodzi z czasem? Jak zejdzie minimalnie to nalać wody do wiaderka i dynamicznie do kibla wlać z wiadra. Może ewentualnie po nalaniu chwilę jeszcze stać ale musi puścić.
Ja to inaczej robiłem xD lałem wody do największego garnka jakiego miałem w domu i później wodę spuszczałem i jednocześnie szybko wlewałem wodę z garnka ( ͡ ͜ʖ ͡)takie Ciśnienie się wytwarzało że zawsze pomagało za pierwszym razem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@obuniem: Mi też kiedyś się tak zatkał, że nic nie pomagało. Wziąłem worek do kosza, taki duży ciemny. Nawet dwie sztuki na raz, łapę do środka i przepchnąłem po prostu. Trochę obrzydliwe, ale pomogło. Powodzenia, tylko się nie porzygaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)