Wpis z mikrobloga

Czytam sobie dziś na jednej stronie: kobieca postać ma odegrać znaczną rolę w Grand Theft Auto VI - co z pewnością jest ekscytujące.

I myślę sobie wtf co jest ekscytującego w na siłę wciśniętej w imię poprawności politycznej baby do męskiej gry? Przecież to się odechciewa grać i widzę, że nie tylko ja tak mam.

#gry #gta #gtavi #przemysleniazdupy #gorzkiezale
WielkiNos - Czytam sobie dziś na jednej stronie: kobieca postać ma odegrać znaczną ro...

źródło: temp_file4092288363812518053

Pobierz
  • 143
@WielkiNos:

Może będzie możliwość grania trzema postaciami, jak w GTA V.

Teraz nie wiadomo czy to przypadek, czy może akcent polityczny. Scena gejowska też może wystąpić. Chyba że będzie można spotkać tęczowe flagi, więc wtedy wsio jasne.
I myślę sobie wtf co jest ekscytującego w na siłę wciśniętej w imię poprawności politycznej baby do męskiej gry? Przecież to się odechciewa grać i widzę, że nie tylko ja tak mam.


@WielkiNos: I dlaczego niby uważasz, że granie kobietą to będzie granie na siłę. Właśnie to może być innowacyjne w tej serii o ile ktoś to dobrze poprowadził to samo było jakiś z Larą Croft
lepiej dobrze napisana babka niż jakieś lelum polelum jak chociażby Franklin


@vulcanitu: Postać Franklina była w porządku (przynajmniej dla mnie), ale czegoś też jej brakowało jeszcze. To był taki bohater gry którego smutne losy miałeś zobaczyć na początku jako chłopaka z problemami a później typ miał zabić Trevora lub Michela to się kupy nie trzyma trochę.