Wpis z mikrobloga

#hydraulika #budownictwo #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #dom

No kibel się zatkał. Robiłem umca umca tym przepychaczem i #!$%@? dało. Dałem kreta 2x tak ze 200ml i niby coś poszło, piana się zroibła, ale jak spuszczam wodę, to dalej się podnosi. Jeszcze próbowałem z butelką, ale chyba też bezskutecznie. Co jeszcze można zrobić?
Pobierz obuniem - #hydraulika #budownictwo #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #dom

N...
źródło: comment_1673110444QfgOwHGHKw1Qn6JjgS4HqZ.jpg
  • 112
Jeszcze lepszy jest taki odtykacz który jest kwasem a nie zasadą, ale nie pamiętam nazwy.


@bravenewworld63: nazywa się Hydraulik, ktoś to podsyłał wyżej, tam jest jakaś pochodna kwasu siarkowego czy coś

bądź jak kto woli wakacje kałowe.


xD, no trzeba będzie tak robić
@Mowi: mordzia, ale to nie mógł być sam klocek xD, on mówił, że to raczej sam papier nie był raczej, bo on by się rozpuścił, albo po prostu tam już było nagromadzone fest i #!$%@? papierem
@obuniem: Nie wiem czy ktoś Ci radził ale na następny raz polecam skrobankę kibelka.
Bierzesz druciany wieszak i go doginasz tak jak rury idą i w końcu dochodzisz do zatoru. Oczywiście musisz rozgiac taki wieszak i niestety czasami łączy się to z doginaniem drutu który już był w "zupie" ale tyle razy co miałem taki problem to tyle raz pomogło.
Są jeszcze sposóby z folią stretch ale to działa lub nie