Wpis z mikrobloga

@obuniem: samej wody, tej metody z płynem nie miałam okazji przetestować. Jeżeli dałeś tam Kreta, to spróbuj na początek z samą wodą. Gorącą, ale nie wrzącą.
  • Odpowiedz
@obuniem: druciany wieszak, zrób jak najdłuższy hak z niego i grzeb, jeśli problem jest niedaleko to odetkasz. Ja próbowałem różnymi sodami itp i dopiero mechaniczne dłubanie pomogło „od ręki”
  • Odpowiedz
@obuniem: Spirala najlepsza jak koledzy pisali. Też metoda z garnkiem którą ktoś opisał czasem działa - zrzucić caly garnek/wiadro na raz, żeby energią wody przepchać (tylko uważaj żeby wiadro większe od kibla nie bylo( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
  • Odpowiedz
@caius_cosades: poszło pół butli płynu do naczyń, za pół godziny zaleje gorącą wodą z prysznica i elo, tam jest teraz taka mikstura, że jakby zapałkę wrzucić, to nie będzie co zbierać
  • Odpowiedz
  • 20
@obuniem owija się muszlę stretchem, szczelnie i kilka warstw, potem spuszcza kilka razy wodę aby wypchało lekko folię u góry i wtedy energicznie naciskasz ten bąbel i wszystko zejdzie.
Uwaga, jak masz gdzieś słabe rury to i rury (łączenie) rozwali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@obuniem: nie było mnie na wykopie teraz ;) tak, gorąca woda z kranu wystarczy. Tak przy okazji, jak myję toaletę, to też ciepłą wodą z kranu. Daj znać jak poszło i czy ten płyn faktycznie działa. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka informacja się przyda ;P
  • Odpowiedz
ja p0erdole, spirala 40zł
przez następne 2 tygodnie będą pierogi z biedry na obiad, oby obstrukcji nie było bolesnych
  • Odpowiedz