Wpis z mikrobloga

@Veillo: no właśnie, wyjdź z piwnicy xD
Chiny regularnie od lat naruszają przestrzeń powietrzną Tajwanu, wody terytorialne i organizują manewry wokół wyspy xD No ale przyjdzie taki wykopek jak Ty i powie że to nic takiego
  • Odpowiedz
budujemy naszą przyszłość dla kolejnych pokoleń. Lekcje z tamtych wydarzeń już wyciągneliśmy i wystarczy.


@washington: Stawiając pomniki dzieciobójcom-faszystom, gloryfikując GG-Galizien, robiąc marsze z pochodniami i próbując rewidować historię? To jest wyciąganie wniosków? Nawet amerykańskie gazety coraz częściej piszą, że ukraincy mają problem z neonazizmem, bodajże nawet wczoraj Washington Post o tym wspominał.
  • Odpowiedz
@Veillo: Wykop to totalna bańka informacyjna, w realu takich ludzi spotkasz raz na dwa lata. Internet dla takich to jedyny bezpieczny sposób ekspresji swoich antypolskich poglądów.
  • Odpowiedz
bo na wykopie rodzi się kult bandery i wybielania wołynia


@Veillo: Kult to w Polsce jest od wielu lat, spytaj Kazika S.
Wybielanie Wołynia? Naprawdę? Poczytaj o wojnie Polsko-Ukraińskiej z 1917-18 roku.
  • Odpowiedz
napisz sobie bandera nie wiedział o wołyniu to też cie uznają za debila


@Veillo: Widziałem kilka samochodów z naklejkami Wołyń Pamiętamy, - ale nigdy nie widziałem naklejek - "Nie pamiętamy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu logika podpowiada, że nie da się napisać o czymś, że tego nie pamiętasz, bo samo napisanie świadczy o pamięci. Chyba, że ktoś głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Veillo: Wykop żyje w swojej własnej bańce co pokazały choćby protesty przeciwko obowiązkowym ćwiczeniom wojskowym gdy pojawiła się garstka ludzi a wpisy w tym temacie miały regularnie po kilka tysięcy plusów/wykopów. Jest tutaj dużo podjudzaczy co sieją ferment na popularnych tagach i żyją tymi aferami, które sami rozkręcili ale oni nie odzwierciedlają prawdziwych nastrojów społeczeństwa
  • Odpowiedz
  • 1
@Smarek37

@Veillo: to czemu nie piszesz o obozach hitlerowskich? Jakoś takich wpisów nie widać, a Wołyń jest spamowany do zarzygania.


Różnica jest taka że Niemcy wzięły odpowiedzialność za swoje czyny i się ich nie wypierają. Nie stawiają pomników dla Hitlera i innych zbrodniarzy.
Oczywiście należy pomagać Ukraińcom aby ich rękami i przelaną krwią pokonać ruskich, ale trzeba głośno i wyraźnie na każdym kroku im przypominać o tym co było
  • Odpowiedz
@zwodek: ok, skoro trzeba im przypominać, to przypominacie im a nie spamujcie tym 100 razy dziennie na wykopie. Bo nawet jak coś jest ważne i czyta się to po tysiąc razy to zaczyna się robić conajmniej obojętne, żeby nie powiedzieć #!$%@?@jące
  • Odpowiedz
@zwodek:

ja spamuje?

No nie chodzi mi konkretnie o ciebie oczywiście, tylko ogólnie o tag. Wchodzisz się coś dowiedzieć, bo w tv to zawsze doba opóźnienia i kur...@ co drugi wpis bandera, Wołyń. Noż kurde ile można
  • Odpowiedz
no właśnie, wyjdź z piwnicy xD

Chiny regularnie od lat naruszają przestrzeń powietrzną Tajwanu, wody terytorialne i organizują manewry wokół wyspy xD No ale przyjdzie taki wykopek jak Ty i powie że to nic takiego


@NaczelnyWoody: daj spokój, on pewnie 23.02.2022 #!$%@?ł "jaka wojna, Putin gra wam na nosie"
  • Odpowiedz