Wpis z mikrobloga

a co ci daje pamięć o Wołyniu albo zbrodniach hitlerowskich? o ile jesteś bogatszy przez to że wspominasz o Wołyniu? xD


@NaczelnyWoody: Widzisz icek, jakbyś był mądry, to byś wiedział że z tego są ciężkie pieniądze.

Żydzi ciągle pamiętają i wypominają, każdemu narodowi, prawdziwe lub urojone winy - i z tego pobudowali sobie Izarel
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: dobry komentarz. Jestem historykiem z wykształcenia i zamiłowania, i dupsko mnie piecze, że historycznymi argumentami w tematach politycznych najchętniej #!$%@?ą ci co mają ledwie mgliste pojęcie o zdarzeniach, na które się powołują
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Veillo: przecież ten komentarz to tylko śmieszek z tych ciągłych "-wydarzenie historyczne- pamiętamy". #!$%@? pamiętacie, popularyzacja wiedzy o wydarzeniach w przeszłości to więcej niż wyświechtane slogany, którymi tak łatwo manipulować dla osiągnięcia politycznego celu.
  • Odpowiedz
@Veillo: najlepszym dowodem na to, że ta pamięć jest gowbowarta jest to, że łączysz ja z migrantami z Ukrainy. Co oni mają z tym wspólnego xd Ty już przeprosiłem Żydów za pogromy, które robili Polacy?
  • Odpowiedz