Wpis z mikrobloga

Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym robić? Kontakt do właściciela by ogarnął temat i nie oddał kaucji? Zalatwiać kogoś do pomocy profesjonalnej czy da się jakoś to samemu zrobić? Dla mnie to by nawet mogło tak zostać tylko chyba troche niebezpiecznie

#elektryka #remontujzwykopem #remont #prad #majsterkowanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Pobierz Kamkam55 - Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym rob...
źródło: comment_1672859065kEHTe7kJshr6TtEC6heUKR.jpg
  • 177
@Kamkam55: Wszyscy twardo się nabijają, jakie to proste. Szczerze mówiąc gdybym nie miał pojęcia, to bym się tego nie dotykał, zbyt łatwo się przekręcić przy głupim wkręcaniu gniazdka mając zerową wiedzę.
Jak masz pojęcie to wyłączasz zabezpieczenie, sprawdzasz miernikiem i ogarniasz w minutę, jak nie, to mogą o Tobie pisać w wiadomościach.

Na tej samej zasadzie mogę sobie odpowietrzyć hamulce i będą pisać o debilu, że źle sobie zrobił hamulce, a
@Prusti: Dokładnie tak trafia się na ramówkę wiadomości :D Bo to Ty wybierasz czy trzepnie Cię przez ułamek sekundy, czy przez niewiedzę złapiesz i przytrzyma na 5 sekund. Różnica jest taka, że ja mam uprawnienia i wiedzę, żeby takie rzeczy robić. Jeżeli ktoś ma wiedzę, miernik i czuje się pewnie to proszę bardzo, nic trudnego. Jednak trzeba się liczyć z konsekwencjami. Ja z zasady nie dotykam się do rzeczy na których