Wpis z mikrobloga

Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym robić? Kontakt do właściciela by ogarnął temat i nie oddał kaucji? Zalatwiać kogoś do pomocy profesjonalnej czy da się jakoś to samemu zrobić? Dla mnie to by nawet mogło tak zostać tylko chyba troche niebezpiecznie

#elektryka #remontujzwykopem #remont #prad #majsterkowanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Pobierz Kamkam55 - Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym rob...
źródło: comment_1672859065kEHTe7kJshr6TtEC6heUKR.jpg
  • 177
@BornToDie69: Ty się śmiejesz ale to już się dzieje. W robocie dałem dwóm kolesiom młotek i gwoździe żeby pozbijali drewniana skrzynie bo takie opakowanie sobie zażyczył klient. Jak wróciłem po 30 min to wrukwiony wozkowy zbijał skrzynie a Ci debile szukali na you tube filmu jak wbić gwoździa
@mudmen: i nie odpowietrzyłbyś tego kaloryfera sam, chłop hydraulik ze spółdzielni walczył z nim z 20 minut i opowiadał że pilniejsze wezwania bo "odpowietrzałem i coś cieknie, prosze szybko przyjechać " to nierzadkość
@mudmen: przez takich osobników więcej pracy pozostanie dla wykopowych przedstawicieli ostatniego dobrego pokolenia, zarobicie kupę hajsu przez głupotę innych. W czym macie problem ?
Jak będziecie mieli kolejkę przed ladą z ludźmi którzy chcą wam zlecić wymianę żarówki za 200 zł to rozumiem że będziecie ich bluzgać jakimi to nie są debilami i żeby sami ogarnęli ?
@mudmen: ale z drugiej strony, o #!$%@? ci w zasadzie chodzi?
Mam kłopot z zapowietrzonym kaloryferem i #!$%@? przez ukrainke gniazdkiem, zasięgam rady na forum internetowym, dostalem konkretne instrukcje zarówno z kaloryferem jak i teraz, problemy zostaną rozwiązane, ty jesteś zdolny i zrobiłbyś to w 30 sekund, mi zajmie to 10 minut na mirko (byłyby 2 gdyby ktoś po prostu napisał mi co robić a nie rozpaczał nad młodzieżą) + wizyta
wykopki choć nigdy tego nie przyznają to są w 100% takimi samymi januszami jak ich rodzice xD

Ta sama mentalność co "hur dur jak tą latarkę trzymasz" na każdym kroku jak jest okazja, to trzeba pokazać, że jest się lepszym chociaż w tym, że się umie gniazdko przykręcić, bo nic innego nie ma się do zaoferowania światu xD

Na reddit każdy by mu wyjaśnił na luzie bez obrażania czy wyśmiewania, no ale
@Kamkam55 jeżeli będziesz już faktycznie sam robił to chociaż kup probówkę (wkrętak z "lampką) w jakieś castoramie żeby wiedzieć czy na pewno dobry bezpiecznik wyłączyłeś i nie ma tam prądu.
@mudmen: ale to stare, brzydkie, ledwo trzymające się gniazdko, na filmikach operowali na nowych + liczyłem tu na wiecęj osobistych rad, takich jak z gumką recepturką lub żeby wyłączyć korki, zwrócić uwagę że to stare gniazdko itp.