Wpis z mikrobloga

Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym robić? Kontakt do właściciela by ogarnął temat i nie oddał kaucji? Zalatwiać kogoś do pomocy profesjonalnej czy da się jakoś to samemu zrobić? Dla mnie to by nawet mogło tak zostać tylko chyba troche niebezpiecznie

#elektryka #remontujzwykopem #remont #prad #majsterkowanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Pobierz Kamkam55 - Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym rob...
źródło: comment_1672859065kEHTe7kJshr6TtEC6heUKR.jpg
  • 177
@Kamkam55: OPie, mirki już ci napisały jak to naprawić, ale ja wrzucę tu uwagę: to wygląda na dosyć stare gniazdko, tam nie będzie śrubki na środku i nie zdejmujesz niego obudowy, bo te śrubki od ząbków masz od razu dostępne na froncie gniazdka, po lewej i po prawej stronie. Stąd też luzujesz te dwie śrubki żeby ząbki zeszły się do środka (pomóż im troszkę palcem), wkładasz gniazdko do puszki i dociskasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kamkam55: zanim coś będziesz grzebał to odlacz korki, teoretycznie samo dokręcenie gniazdka nie powinno być ryzykowne ale jak w złym miejscu dotkniesz wkrętakiem to może być problem