Wpis z mikrobloga

Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym robić? Kontakt do właściciela by ogarnął temat i nie oddał kaucji? Zalatwiać kogoś do pomocy profesjonalnej czy da się jakoś to samemu zrobić? Dla mnie to by nawet mogło tak zostać tylko chyba troche niebezpiecznie

#elektryka #remontujzwykopem #remont #prad #majsterkowanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Kamkam55 - Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym rob...

źródło: comment_1672859065kEHTe7kJshr6TtEC6heUKR.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamkam55: jestem niemalże pewien, że widziałem taki tekst (ale po angielsku) w jakiejś książce/grze. Zgadza się?
  • Odpowiedz
@Kamkam55 pierw wykopki się śmieją, że "facet to nie musi wiedzieć, że wkrętarka ma prawe i lewe obroty" a potem panikują z powodu wyrwanego kontaktu
  • Odpowiedz
nie wierzę, że do takiej pierdoły chcesz profesjonalnej pomocy xD


@lesshope: USA. Szwagier prosi mnie o pomoc, bo inaczej będzie musiał wezwać elektryka. Pytam OCB? On mi pokazuje lampę na suficie. Widzę zbitą żarówkę - trzeba po prostu wykręcić gwint. Bierę kombinerki, wykręcam i koniec roboty. Ale to dla niego było misian imposibl bo "to z prądem jest!".
Ale za to gość zajebiście wałkiem operuje przy malowaniu ścian - oni
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: to nie jest kwestia bycia boomerem czy nie, ale kurde, trochę samodzielności xD Wyrwane gniazdko i co robi ktoś? Od razu pisze / dzwoni po specjalistów zamiast chwilę pomyśleć że to przecież nie jest technologia z kosmosu i wystarczy trochę logicznego myślenia. "Boomerzy" czy tam "Twój stary" jak Ty to określiłeś nie mają problemu z tym że nie wiesz, tylko że sobie nie potrafisz poradzić bo Wasze pokolenie jak
  • Odpowiedz
  • 0
Niby zwykła rzecz... Ale jednak 90% moich kolegów przerosło by to zadanie. Dorosłe chłopy, którym nigdy ojciec nie pokazał jak to zrobić. Kiedyś na imprezie #!$%@? u znajomej gniazdka poprawiałem, bo aż mnie oczy swędziały na widok jak jest #!$%@?. Chłop znajomej po studiach z mechatroniki bał się tego tykać w ogóle xddddd
  • Odpowiedz
@Cruel: gdybys mial "uprawnienia" to nie pisalbys takich glupot...
Albo w sumie jesli jestes elektrykiem i z tego zyjesz to masz racje, trzeba korzystac, gowniarze placa srogie pieniadze za byle gowno przez wlasny brak wiedzy
  • Odpowiedz
odkręć dekielek, poluzuj śrubki co są od tych łapek w środku, wsadz z powrotem, skręć śrubki od łapek, załóż dekielek i fajrant.


@s---k: nie mógłbyś się chełpić jaki to jesteś zajebisty zamiast dać odpowiedź? Nie pasujesz do wykopków ewidentnie, bo chyba jedyny odpowiedziałeś zamiast napisać " NO NIE WIERZE ŻE ON NIE WIE CIOTAAA ".
  • Odpowiedz