Wpis z mikrobloga

Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym robić? Kontakt do właściciela by ogarnął temat i nie oddał kaucji? Zalatwiać kogoś do pomocy profesjonalnej czy da się jakoś to samemu zrobić? Dla mnie to by nawet mogło tak zostać tylko chyba troche niebezpiecznie

#elektryka #remontujzwykopem #remont #prad #majsterkowanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Kamkam55 - Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym rob...

źródło: comment_1672859065kEHTe7kJshr6TtEC6heUKR.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
@mudmen: Mnie to striggerowali ci wyżej. Każdy żyje dla siebie, reszta poza partnerem i przeważnie rodzicami ma to w dupie, robisz szkołę, studia, dostajesz wymarzoną pracę, tyrasz do emerytury i w najlepszym wypadku umierasz ze starości. Po roku nikt o tobie nie pamięta, bo po co, wymazujesz się z historii.
A tutaj ludzie dają jeb*nie o to że ktoś nie umie gniazdka włożyć do puszki xD
  • Odpowiedz
@Kamkam55: nic się nie przejmuj miras. Jak miałem 18 też wyjechałem z domu, tato raczej niewiele mi pokazał jeśli chodzi o "domowe" naprawy itd itp. wszystkiego nauczysz się z czasem. Obejrzyj sobie od czasu do czasu jakiegoś mechanika albo budowlańca na YT, zawsze Ci to ułatwi takie naprawy, pozdro
  • Odpowiedz
Chłop #!$%@? oburzony wypisując 40 odpowiedzi, chwaląc się i broniąc swojej niewiedzy xD beka

Typie tu nie chodzi o brak wiedzy a podejście do rozwiązania problemu xD hurr durr baba wyrwała, hurr durr ja bym to tak zostawił, hurr durr nie każdy ma śrubokręt xD
  • Odpowiedz
Przykry wątek. Chłop zadał pytanie (na mirkoblogu, a którym z definicji ludzie dość często zadają pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i został zjechany, bo powinien wiedzieć coś i już. Oj wykopki, wykopki, narzekacie na starych i opieprzanie za złe trzymanie latarki, a sami robicie to samo młodszemu pokoleniu. Niektórzy wolą spytać o coś prawdziwego człowieka zamiast oglądać filmik, nie ma w tym nic złego.
  • Odpowiedz
@skarpetyodyna: Hurr durr robią wykopki. Typ zapytał normalnie, a następnie na pytanie do niego odpowiedział, że jeszcze nie zrobił, bo nie ma narzędzi. Skoro nie on wyrwał to wie na ten temat tyle, że zostało wyrwane. Nie wie czy coś zostało połamane, bo nie on wyrywał.

Przykro mi, ale się zesrałeś, zesraliście się, bo wy wiecie, a on śmie śmieć nie wiedzieć.
  • Odpowiedz
@Kamkam55: Pierwszy raz naprawilam taki kontakt gdy mialam 8 lat bo widzialam jak robil to wujek, dasz rade. Zrobipam to sama bo moj stary to idiota i zawsze dzwonil po brata i się kłócili, nie mialam ochoty na kolejną awanturę a wygladalo latwo. XD rodzice nadal nie wiedzą, 20 lat minęło. XD

Pamietaj o wykreceniu korków. Ale jak jako osmiolatka dalam rade to tez dasz, brzmisz na madrzejszego niz moj
  • Odpowiedz