Wpis z mikrobloga

Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym robić? Kontakt do właściciela by ogarnął temat i nie oddał kaucji? Zalatwiać kogoś do pomocy profesjonalnej czy da się jakoś to samemu zrobić? Dla mnie to by nawet mogło tak zostać tylko chyba troche niebezpiecznie

#elektryka #remontujzwykopem #remont #prad #majsterkowanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Pobierz Kamkam55 - Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym rob...
źródło: comment_1672859065kEHTe7kJshr6TtEC6heUKR.jpg
  • 177
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pan_pajonk: przyzwyczaj się. Dzisiejsza młodzież prędzej powie Ci ile możesz wypić żeby nie zaliczyć zgona, przy Twoim wzroście i wadze, niż coś technicznego. Ale to dobrze, za 30 lat będziemy mogli takim oskarkom czy innym vifonom jako złote rączki naprawiać yle gówno i wołać dobry hajs bo "łopaaaaniee to trzeba na spokojnie" xD (σ ͜ʖσ)
@Kamkam55: Ludzie no ja wiem, że mamy 2023 rok. Nie każdego stary uczył majsterkowania i nie każdy od razu wie jak takie coś naprawić, ale w odróżnieniu do #!$%@? np. 1995 nie musicie iść do biblioteki. Mamy youtube. Tam pewnie w 3 minutowym filmie jakiś wąsacz pokazuje jak takie coś naprawić. Jest to jakieś kilkadziesiąt razy szybciej niż pisać na mirko i się żalić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fan_internetu: @grv_: ale w wynajmowanych mieszkaniach/pokojach szczególnie z januszami właścicielami to takie gniazdka są standardem xD wtedy jeśli po taniości to absolutnie nic się nie wymienia tylko naprawia aż się zdematerializuje xD kto nie wynajmował pokoju ten się w cyrku nie śmieje jakie fuszery da się odwalić ( ͡ ͜ʖ ͡)

@pozdroxxx666: google/youtube no od groma tego. Są dosłownie filmiki jak zawiązać sznurowadła, jak