Wpis z mikrobloga

@Javert_012824 restart bo w sumie nadal czuje się dużym dzieckiem, a dzieciństwo miałem super. Początkowe lata byłyby cholernie trudne, ale już jako nastolatek to ez. Pewnie miliarda bym nie zrobił ale po co mi aż tyle
@Javert_012824:
Restart, przeciez z obecna wiedza z automatu bylbym chadem jakbym od dzieciaka sie odpowiedno zachowywal, do tego moze by sie uniknelo paru problemow zdrowotnych. A hajs i tak mi lezy na oszczednosciowym i nie mam co z nim zrobic xD
@Javert_012824: jakbyś miał obecną wiedzę w wieku 6 lat to straciłbyś dzieciństwo i fun z zabawy klockami, ale mimo to lepiej byłoby wrócić do tych czasów, zobaczyć znowu tych których już z nami nie ma i wiedziałbyś co robić, jakich błędów nie popełniać
@Javert_012824: raczej miliard. Chodzenie do szkoły z obecnym poziomem wiedzy to straszne nudy, a z obecnym poziomem wiedzy i mentalnością nie nawiązałbyś kontaktu z rówieśnikamamj. Do tego byłbyś ofiarą szkolną jakby rówieśnicy zobaczyli jak bardzo się różnisz od reszty.
@Javert_012824: restart choc jesli cofnalbym sie z wiedza jaka mam teraz to bylbym najbardziej niezrozumialym 6 latkiem na planecie. Zapewne nie stworzylbym zadnych przyjazni bo nie bylbym glupi na poziomie ucznia podstawowki, ucznia gimnazjum czy nawet problemy licealne bylby dla mnie troche smieszne z moim starym umysłem. Nie byłbym dosc głupi by podejmować ryzyka ktore sprawiły że przeżyłem najfafajniejsze rzeczy w zyciu i poznałem mega wartosciowych ludzi. Najbardziej bym sie bał