Wpis z mikrobloga

@FTNewbie: 2 000 000: 3000= 666.(6) Tyle miesięcy nie musisz pracować jeśli twoje miesięczne wydatki to 3k
666:12= 55,5 tyle lat nie musisz pracować mając dwa miliony.
@Javert_012824: Tylko i wyłącznie miliard, nawet gdybym się cofnął do wieku 6 lat z obecna wiedza, nie mam pewności ze świat potoczył by się takim samym torem a i mógłbym coś #!$%@? co by nie zaowocowalo zyskiem, a tak w wieku 28 lat miałbym miliard i tabula rasa ;)
kilkanaście jako rozsądny dorosły pośród dzieci


A to już trochę zależy od reguł gry, bo jeżeli zostaje mi wiedza dorosłego, ale mentalność dziecka to jeszcze spoko. Choć zawsze byłam trochę do przodu, zbyt poważna i zbyt dorosła i jakoś dało się znieść te płacze o złamane kredki - ot zajmowałam się rozmowami z kolegami, graniem na czarno białej nokii czy słuchaniem empetrójki

nauczycieli, którzy mają cie w dupie


@Shatter: też ich
@Javert_012824: wolę restart zdecydowanie. dzięki temu i tak mógłbym mieć całe pieniądze świata.
a przy okazji poznać zajebistych ludzi, dobrze zbudować znajomości, poznać wiele kobiet i mieć autentycznie jakiś wkład w rządzenie światem i kształtowanie rzeczywistości aby było tak jak ja chce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@otoczenie_sieciowe: ale być do przodu o rok-dwa, a być do przodu o 20 lat, to jest różnica. Ja też byłem w podobnej sytuacji - Czerwone paski miałbym bez uczenia się, teraz na studiach zero u mnie nauki, bo mi się nie chce uczyć w klasyczny sposób, ale stypendia wpadają więc git. W każdym razie nie wyobrażam sobie teraz tych dramatów, które przeżywałem w podstawówce czy gimnazjum
@Javert_012824: Miliard w ciemno. Startujesz jako 6 latek i co masz robić nastepne 10+ lat? jesteś traktowany jak dziecko, masz znajomych dzieci. Męczysz się jak cholera jako dorosły w ciele małego dziecka. #!$%@? byście zrobili, zryłoby wam to psyche i skończylibyście jako jakieś dziwaczne niepokojąco zachowujące się dziecko. Możliwość kopania btc na domowym komputerze od początku to naprawdę jedyna zaleta. Tak btw uczyć tez by wam się pewnie nie chciało i