Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Albo nie dostane raka i będę miał ten miliard do emeryturki. Gdybanie straszne, a ja po prostu jestem realistą i wiem, że spieniężenie obecnej wiedzy nie jest wcale takie super łatwe.

I szczerze to nie, bo mogę mieć te 22 lata więcej życia, ale jak ktoś wyżej wspomniał - nie masz pewności, że wszystkie znajomości, przyjaźnie i miłości rozwiną się tak samo jak teraz, a ja cenie sobie bardzo moich
@miki4ever: @SEBZER: Prawda. 2 miliony to jest psi pieniądz, ale lepiej mieć, niż nie mieć.
Kiedyś grałem "nałogowo" w lotto, ale aby nie popaść w uzależnienie to policzyłem, że biorę udział jak jest min. 10 mln w puli, bo za mniej nie opłaca mi się grać, bo nie będzie to kwota za którą mógłbym resztę życia przeleżeć na plecach.
Co byście wybrali?


@Javert_012824: To zależy ile ma się lat, bo po co ci miliard jak masz 90 lat, z drugiej strony po co reset jak masz 10 lat i najlepsze cały czas przed tobą. Ja mając 40 lat wybrałbym reset. Od razu wiedziałbym co robić, pieniądze, dziewczyny, w wieku 20 lat byłbym już ustawiony.
Według mnie nikt kto poważnie to przemyśli nie wybierze miliarda.


@Murasame: Zależy ile się ma lat i jakie życie się miało, ja swojego do tej pory nie żałuję ( ͡ ͜ʖ ͡) także biorę miliard (to jest TYSIĄC je&anych MILIONÓW) i dywersyfikuję kapitał z różnymi okresami zwrotu.
Co do buków i btc - nie słyszeliście o efekcie motyla? Nie czytaliście Dallas KInga? xD
@Javert_012824: Dałem plusa obu opcjom, ale bardziej byłbym skłonny ku restartowi, ponieważ to prowadzi do tego iż o wiele wcześniej zacząłbym się interesować rzeczami, które mnie interesują. Po prostu wcześniej zacząłbym na poważnie jeździć na rowerze, wziąłbym się za czasów szkolnych porządnie za naukę angielskiego, a nie tak że dopiero w 4 klasie technikum mi się zachciało. Z całą pewnością w jakiś sposób wszedłbym w życie moich obecnych znajomych, znacznie wcześniej
@mentari: Właśnie im jest się starszym i im więcej się przeżyło, tym mniej te pieniądze powinny być warte. Pieniądze są najbardziej potrzebne wtedy kiedy jest się młodym.

Zresztą nawet nasze głupie społeczeństwo jest świetnym przykładem, a dokładniej to ile osób dobrze wspomina czasy PRL. Każdy był biedny, każdy gówno miał ale jednak to była ich młodość i dlatego tęsknią za tym okresem.

Ja bym się cieszył choćby z tego, że znowu
@Javert_012824: Gdybym wiedział, że muszę przenieść się w czasie do tamtych lat, to od razu podciąłbym sobie żyły. Kto normalny chciałby przeżywać TO SAMO życie po raz kolejny? I to jeszcze z wiedzą z przyszłości, która bardziej by utrudniła życie niż ułatwiła.

Zakładam, że taki wróżbita, wybitnie inteligentny 6 latek byłby niesamowicie samotny w świecie, który musi jeszcze raz pokonywać. Wyobraźcie sobie tylko jak super by się rozmawiało z waszymi rówieśnikami,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Na #!$%@? mi #!$%@? miliard dolarów, które ktoś mógłby mi #!$%@?ć, albo dla nich mnie #!$%@?ć

Wiedza jaką posiadam teraz, w wieku 6 lat była by warta setki miliardów dolarów.

@tytanprime: ktoś musiałby ci za nią zapłacić