Wpis z mikrobloga

Jeśli wypłata gotówki z bankomatu zajmuje ci dłużej niż 60 sekund powinno się zabrać tobie prawa wyborcze, zabronić posiadania dzieci i przymusowo przesiedlić do Suwałek.
  • 75
  • Odpowiedz
a jak muszę wypłacić 3tys


@Dzejkop2399: Najlepsi są tacy, co wypłacają po kilkadziesiąt tysięcy, bo np. kupują samochód. W takich sytuacjach powinna być stosowana "wyplata na suwak", czyli po jednej transakcji wpuszczasz jedną osobę z kolejki.
  • Odpowiedz
Jeśli wypłata gotówki z bankomatu zajmuje ci dłużej niż 60 sekund powinno się zabrać tobie prawa wyborcze, zabronić posiadania dzieci i przymusowo przesiedlić do Suwałek.


@Nie_bo_ty: dżentelmen się nie spieszy, chamom powinno się zabrać prawa wyborcze!
  • Odpowiedz
@Dzejkop2399: #!$%@? jak ja to znam, i jeszcze jak ten debilny bankomat za każdym razem proponuje mi żebym wypłacił mniej niż chcę
Może zamiast 1500 to 1200?
No to następną wypłatę robię 1200. A może jednak wypłacisz 800?
  • Odpowiedz
To co się dzieje z bakomatami to tragedia. Limity np. 800zl i stoisz przy bankomacie 10 minut żeby wypłacić kasę bo chcesz palcic gotówką wykonawcy. Jak płaciliśmy za schody 15k to wypłacaliśmy to 20 minut z euronetu. Ostatnio wypłacaliśmy 10k na inny wydatek z bankomatu banku spółdzielczego to wypłacał tylko w nominale 50zl i też był limit...
  • Odpowiedz
  • 0
@Kouros myślałem, że ten limit już znieśli, albo nie dotyczy przelewów, bo co miesiac wypłacam 2000 z różnych bankomatów i już od dawna nie miałem problemu z wypłatą całej kwoty.
  • Odpowiedz