Wpis z mikrobloga

@FTNewbie: wiedzę o tym jak kształtowała się cena złota w ciągu ostatnich 15 lat i podobnie ale w mniejszym okresie ze stockami. Że o krypto nie wspomnę, ale tu wystarczyłoby żebym nie sprzedawał tego co i tak kupiłem w 14 lat temu.

Oprócz zdrowia i ciała.moglbtm przeżyć znowu fajnie swoje życie. Bardzo dobrze wspominam młodsze i starsze lata. Chętnie też spędziłbym czas z niektórymi znajomymi z którymi już się nie trzymam
@matiJ: Też nie wziąłem pod uwagę, że dużo zależy od punktu wyjściowego tylko tyle ile mamy lat. Ja mam 28 lat, więc te cofnięcie się do wieku 6 nie jest, aż taką ogromną różnicą. Co więcej, aby zainwestować w tkaie złoto to musiałbym przede wszystkim mieć jakiekolwiek fundusze, których za młodych lat nie miałem, a moi rodzicie na pewno też nie.

+ nie wiem czy inwestować można nie mając 18 lat,
@Javert_012824: chyba jednak restart, z zapamietanych w "poprzednim" życiu informacji luźno samemu zrobiłoby się ten miliard i jeszcze można by było najlepsze lata życia przeżyć od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FTNewbie: ja mam 33 więc wcale nie dużo więcej. I liczę inwestowanie od 16 roku życia. Myślę, że w tym wieku przekonałbym rodziców do jakiś ruchów. Szczególnie, że pracować zacząłem jak miałem 14 lat więc mialbym jakiś swój budżet choćby mały.

Chociaż jak tak myślę to ten miliard mogłoby się udać zrobić pewnie dopiero 3/4/5 lat temu jak wszystko rosło jak #!$%@?. Niektóre Penny stocki robiły po 1000% wzrostu a crypto
@Javert_012824: Swoją drogą mam ogromne wrażenie, że wiele osób przecenia tutaj swoje możliwości zmonetyzowania swojej wiedzy w młodym wieku. Pamiętajcie, że musicie wziąć pod uwagę datę do której się przenosicie i co wtedy jesteście z tą wiedzą w stanie zrobić.

Wezmę siebie jako przykład. Ktoś tam wyżej wspomniał, że zakupiłby akcje Apple i byłby essa. Z tego co widzę na wykresie giełdowym to taki w miare dobry moment, aby wejść all-in
@Javert_012824: Czas jest dużo więcej wart niż każde pieniądze. Po co mi miliard jak nacieszę się nim tylko pare lat.

A plan byłby prosty, żyje tak samo, jedynie na pewnym etapie inwestuje wszystko w akcje yahoo
dużo osób zakłada, że "cała wiedza o przyszłości" to coś fajnego i przydatnego do wzbogacenia się. A co gdyby udowodniono, że posiadanie takiej wiedzy bezbłędnie doprowadzi każdego do takiej odmiany depresji, że popełni samobójstwo, zanim w ogóle dorośnie..
@Javert_012824: Szczerze mówiąc, nie chciałbym znowu przechodzić szkolnej edukacji, studiów i całego tego gówna. Większość wiedzy i umiejętności, które obecnie posiadam nie przystaje do realiów czasów, gdy miałem 6 lat, więc obiektywnie rzecz biorąc, nie chciałbym się cofnąć do wieku 6 lat nawet z obecną wiedzą.
@Javert_012824: robiąc restart musiałbym się mocno męczyć przez swoje #!$%@? życie jeszcze raz ale z obecną wiedą zarobiłym miliardy dolarów.

Biorąc miliard od razu tak jestem ustawiony do końca życia bo wiele mi nie ptorzeba, Obliczyłem że dwa miliony to by było wystarczająco dużo by mieć dobre życie, a miliard to o ja #!$%@? nie wiedzialbym co z tym zrobić.

wybieram hajs od razu