Wpis z mikrobloga

@Javert_012824: nigdy w życiu restart. Przecież wtedy, mając już inną świadomość, przeżyłabym inaczej swoje życie, co spowodowałoby, że ostatecznie nie byłabym tą samą sobą, którą jestem teraz ( _) Już nie mówiąc o tym, że kilkanaście lat męczyć się z dorosłym umysłem w ciele dziecka byłoby niezłą traumą. Zdecydowanie wolę być cały czas sobą, i w sumie tego miliarda to też bym nie chciała, bo im więcej pieniędzy,
Restart na 100% z dwóch powodów:
1. Moje życie było/ jest super. W młodości mogę dalej grać z kumplami w piłkę, jeździć na rowerze, grać na kompie itp. Wiem również co mi się podoba a co nie. Jako 6. latek uwielbialem grać w piłkę, bawić się lego i teraz też lubię. Szkoła z wiedzą i pewnością siebie to easy mod. A na nudniejszych zajęciach potrafiłbym zająć się sobą w ostatniej ławce inną
@Javert_012824: Miliard zdecydowanie. Zostanie najbogatszym człowiekiem na ziemi dzięki BTC kuszące, ale świadomość że życie się zupełnie inaczej potoczy i nie będę w stanie nawiązać uczciwej relacji z ludźmi, na których mi bardzo zależy... meh.