Wpis z mikrobloga

@Javert_012824: oczywiście, że restart. Od małego cwiczyłbym co by się tylko dało żeby mieć dobrą kondycję, dobre zdrowie i lepsze ciało. A do tego co roku świadectwo z paskiem. I z wiedzą którą mam teraz robię kasę większa niż miliard dolarów przed dwudziestką.
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Restart. Ten miliard przy wiedzy o bitcoinach brexitach i wojnach, to #!$%@? drobne, a jak nad kimś się znęcano, to z doświadczeniem życiowym odpowiednio można zareagować i ładnie #!$%@?ć oprawcom życie w papierach.
  • Odpowiedz
Według mnie nikt kto poważnie to przemyśli nie wybierze miliarda.


@Murasame: Zależy od tego jak sobie ułożyłeś życie. Cofnięcie się do 6-letniego ja to raczej gwarancja tego że nie będziesz miał tych samych kontaktów z tymi samymi ludźmi bo kto dokładnie pamięta dokładne daty w których działy się ważniejsze wydarzenia które w retrospektywie pozwoliły na poznanie ludzi którzy są teraz dla Ciebie ważni? Kto pamięta wszystkie pierdoły które się wydarzyły a
  • Odpowiedz
Restart.
1.Bitcoiny
2.Zapamiętujesz numery z najlepszych euroloterii.
3.Znając przyszłość masz nieograniczona liczbę możliwości. Możesz się bawic w biznes wiedząc, ze wybuchnie wojna, będzie brexit. Możesz inwestować w określone biznesy. Przecież to by była niesamowita przygoda.
Dostaniesz miliard i co? Mi by się nawet nie chciało wtedy inwestowac. Samo bogactwo nie jest takie zajebiste jak droga do niego z zajebistymi historiami po drodze.

Już nie mówiąc, ze mógłbyś się dowiedziec co się stało
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Cofając się w czasie można kupic btc, eth, usd jak był po 2zl, grać na dźwigniach, obstawić wygrana trumpa w wyborach na prezydenta czy Leicester w angielskiej lidze. Można grać over na bramki messiego w sezonie i miliony rzeczy a tak to tylko miliard xD + jeszcze raz przezywam dzieciństwo, które było zajebiste xD
  • Odpowiedz
@The_Rainman: trzeba mieć na uwadze, że twoje czyny w przeszłości mogą zmienić bieg wydarzeń
Na przykład: Mając już jakieś pieniądze zarobione na bukmacherce i loteriach, wyjeżdżasz w roku 2012 do Madrytu pozwiedzać(a wcześniej Cię tam nie było), nastąpujesz na nogę jakiegoś lekarza, który przez to spóźnia się na autobus, idzie przez to na metro, przechodzi przez pasy, potrąca go autobus, przez co nie może zrobić operacji kostki pewnemu zawodnikowi z np
  • Odpowiedz
@Panas ja bym wziął pieniądze, choć restart jest logiczniejszym rozwiązaniem. Ale jakbym się zresetował to straciłbym żonę i dzieci, no i w życiu już bym nie spłodził takich samych. Straciłbym ich na zawsze, więc wolę kasę teraz.
  • Odpowiedz
@Javert_012824: znając życie #!$%@? by zrobili z tymi spółkami, btc itp tylko by haratali w gałę a potem dalej bidoki XD, lepszy 1$mld niż ponowne przeżywanie, ciąg przyczynowo skutkowy może być taki że się cofasz do 6 lat w wieku 9 dostajesz raka i umierasz a nie jakies trzymanie btc pod kołdrą XD
  • Odpowiedz
Bycie dorosłym w ciele dziecka to droga do samobójstwa, nie wytrzymałbyś ciągłych nakazów/zakazów i traktowania jak dziecko. Dobre chyba tylko dla pedofilów a i to na krótką metę bo naszpikują cię lekami i zamkną w izbie dziecka za ciągłe molestowanie koleżanek z przedszkola. Chociaż nawet i to nie bo znikłby mu popęd seksualny.
  • Odpowiedz
@Bdzigost: Tak? Podaj mi teraz z pamięci (bo wybór musi nastąpić teraz, więc z obecnym stanem wiedzy) jakie były wygrane liczby i jakie daty były tych losowań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podaj mi wszystkie wyniki bukmacherskie, które uczyniłby Cię bogatym i jak byś je obstawił. Wszystko bez sprawdzania teraz w necie.

W skrócie - nic z tego nie pamiętasz i nie masz pojęcia, kiedy było jakie losowanie
  • Odpowiedz
@FTNewbie: Maroko w półfinale, Hiszpania z Marokiem out, Włochy out przez Macedonię, Portugalia out przez Maroko, 7:1 finał mundialu Niemcy Brazylia, Chorwacja win z Brazylia, Francja win z Chorwacją, lewy w Barcy itd awans Polaków i ich wyniki 00, 20, 02 itd
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze tylko tyle, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że różnica pomiędzy milionem, a miliardem jest ogromna.
Milion nie jest w połowie drogi od zera do miliarda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla porówniania:
Milion to 11 sekund, a miliard to 31 lat.
  • Odpowiedz