Wpis z mikrobloga

  • 836
@Wontensso: wrzuć ofertę to zobaczymy czy taka dobra ¯\(ツ)/¯
Jak jest na prawdę fajna, to ja mogę wziąć, tylko pewnie się okaże, że fajna to jest, ale dla Ciebie
  • Odpowiedz
@Wontensso: Zobacz czy opis można poprawić (np. dotyczący lokalizacji), może akcent postawić na coś innego. Czy zdjęcia są ok, czy można je poprawić (idzie wiosna i taka działka lepiej wygląda niż w zimowej scenerii). Popatrz na działki w okolicy i sprawdź czy cena ok. Można spróbować też na innej platformie z ogłoszeniami.
  • Odpowiedz
@statystyczny_yt: Gorzów Wlkp. to normalne miasto wojewódzkie. Gdyby nie było miastem wojewódzkim, to i tak byłoby miastem prezydenckim na prawach powiatu, a nie zwykłym miastem powiatowym.
Przeciętne miasto powiatowe poza godzinami szczytu przejeżdżasz w 10, max 15 minut. Na przejechanie Gorzowa (poza godzinami szczytu) potrzeba pół godziny.
  • Odpowiedz
@Leniek: Fabią zgodnie z przepisami jedzie się prawie dokładnie tak samo jak innym autem. Tym bardziej w Gorzowie, które nie ma za wiele sygnalizatorów świetlnych i można przejechać całe miasto ze skrzyżowaniami z sygnalizacją policzonymi na palcach jednej ręki.

Gdyby nie to, że chucham i dmucham o auto, a więc i o niewysilanie silnika, jak i cenię sobie komfort, który powyżej pewnych prędkości spada, to także poza terenem zurbanizowanym Fabią jedzie
  • Odpowiedz