Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas jestem na nasłuchu przez nianie. Prosta sprawa: nadajnik u córki, odbiornik u nas w sypialni.
Wczoraj wieczorem odbiornik zaczął szumieć, przerywać. W środku nocy już wyłapywał jakaś muzykę. Co 15/20 min przez kilka sekund leciała muzyka klasyczna. Ok 4 nad ranem usłyszeliśmy głos mężczyzny: „jest dziecko”. Kurła prawie się o drzwi zabiłam jak biegłam do dziecka.

Rano myślałam, że mi się to śniło, ale niebieski również to słyszał.
Nawet nie wiem co mam z tym zrobić, bo nie da się ustawić innych fal na urządzeniu.

#dzieci #niewiemjaktootagowac
Natna213 - Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas ...

źródło: comment_16728315945m1Rctq8GYyrz07dr6UsSg.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@Natna213:

Rano myślałam, że mi się to śniło, ale niebieski również to słyszał.


I niebieski miał w piździe, że wam dziecko kradną i spał dalej? Tak było, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Natna213: czemu używacie niani przy 4 latce?


@ladzik: Ja np jak ide do garazu cwiczyc, a dzieciaki by mnie szukaly, to bede wiedzial, zeby wyjsc im naprzeciw. Albo do sasiada na dzialke obok, to tez odpalam nianie i jakby cos sie dzialo to jestem zaraz w domu
  • Odpowiedz
@Natna213: Tak w ogóle to przypomniała mi się akcja. Kolega dostał zestaw walkie takie od wujka ze stanów, jakoś 15 lat temu. Powiedział, że podsł#!$%@? sobie rozmowy innych ludzi z okolicy. Nie wierzyłem mu dopóki przy mnie nie włączył odbiornika - normalnie słuchaliśmy rozmowy telefonicznej ojca z córką - chciała, żeby przywiózł kiełbasy jak wróci do domu xD Zaraz potem trafiliśmy na inną rozmowę. O ile nie dziwi mnie to, że
  • Odpowiedz
@Natna213: tak się zazwyczaj zaczyna w nawiedzonych domach lub jak dziecko opęta demon. Teraz jak powiesz mężowi to przez kilka dni nie będzie ci wierzył dopóki nie zobaczy jak spadają ramki i latają szafki. Rób szybki reaserch w necie. Tam znajdziesz ludzi z podobnymi przypadkami a sasiadka da ci numer do specjalisty od takich specyficznych spraw.
  • Odpowiedz
Już nie wspominam o tym, że kanał na częstotliwościach ogólnodostępnych wolno zajmować maksymalnie 180 sekund oidp, potem należy go zwolnić.

@piker: no ale ktoś dopuścił do sprzedaży takie urządzenie, że cały czas "nadaje", bo mniemam ze tak to działa.

Czy może to nie jest nigdzie regulowane? Bo w takim przypadku każdy sobie może wyprodukować takie urzadzonko, i mieć w dupie przepisy. Pytam z ciekawości.


@s---k: Przepisy w Polsce, a także
  • Odpowiedz
To jeszcze nic, znajoma miała nianie z nasłuchwianiu ale tez kamerką w trybie podczerwieni. Co jaki czas chodziła do małej i w pewnym momencie budzi się w środku nocy zdziwiona, ze dłuższy czas nic nie słychać, patrzy na odbiornik, a tam jakaś postaci pochylona nad łóżeczkiem… nogi zgubiła, narobiła hałasu i… okazało się, ze niańka się po prostu zawiesiła w tym stanie przy poprzedniej wizycie.

Sam miałem tak, ze niańka 8-9 kanałów,
  • Odpowiedz