Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas jestem na nasłuchu przez nianie. Prosta sprawa: nadajnik u córki, odbiornik u nas w sypialni.
Wczoraj wieczorem odbiornik zaczął szumieć, przerywać. W środku nocy już wyłapywał jakaś muzykę. Co 15/20 min przez kilka sekund leciała muzyka klasyczna. Ok 4 nad ranem usłyszeliśmy głos mężczyzny: „jest dziecko”. Kurła prawie się o drzwi zabiłam jak biegłam do dziecka.

Rano myślałam, że mi się to śniło, ale niebieski również to słyszał.
Nawet nie wiem co mam z tym zrobić, bo nie da się ustawić innych fal na urządzeniu.

#dzieci #niewiemjaktootagowac
Pobierz Natna213 - Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas ...
źródło: comment_16728315945m1Rctq8GYyrz07dr6UsSg.jpg
  • 151
@Natna213 podobna sprawa była w Anglii, ustrojstwo kupione na Amazon
Jakiś głos ciągle nawijał do dzieciaka i obserwował bo to z kamerą
Dziecko co noc płakało
Stary i stara nasłuchiwali przy drzwiach a gość uspokajał by przestało płakać.
Sprawa opisana w lokalnej gazecie, myślę że na takie ustrojstwa nie trudno się włamać
@Natna213: ja slyszalam, ze moze sie tak dziac jak np zmarli chca nawiazac kontakt i wtedy wykorzystują lokalne nianie

duzo wątkow o tym na forum dla mam na facebooku,

jedna matka opisywala, ze w jej historien ie wierzyl lokalny sprzedawca, wiec dała mu tą nianie zeby przetestował przez jedną noc. Potem wrocila do sprzedawcy i on powiedzial, jej, ze ogromnie jej dziekuje bo tej nocy porozmawial z własną zmarłą matką. Pieniadze
@Natna213 podobna sprawa była w Anglii, ustrojstwo kupione na Amazon

Jakiś głos ciągle nawijał do dzieciaka i obserwował bo to z kamerą
Dziecko co noc płakało
Stary i stara nasłuchiwali przy drzwiach a gość uspokajał by przestało płakać.
Sprawa opisana w lokalnej gazecie, myślę że na takie ustrojstwa nie trudno się włamać

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Daj link do tego