Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas jestem na nasłuchu przez nianie. Prosta sprawa: nadajnik u córki, odbiornik u nas w sypialni.
Wczoraj wieczorem odbiornik zaczął szumieć, przerywać. W środku nocy już wyłapywał jakaś muzykę. Co 15/20 min przez kilka sekund leciała muzyka klasyczna. Ok 4 nad ranem usłyszeliśmy głos mężczyzny: „jest dziecko”. Kurła prawie się o drzwi zabiłam jak biegłam do dziecka.

Rano myślałam, że mi się to śniło, ale niebieski również to słyszał.
Nawet nie wiem co mam z tym zrobić, bo nie da się ustawić innych fal na urządzeniu.

#dzieci #niewiemjaktootagowac
Natna213 - Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas ...

źródło: comment_16728315945m1Rctq8GYyrz07dr6UsSg.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@Natna213: ja slyszalam, ze moze sie tak dziac jak np zmarli chca nawiazac kontakt i wtedy wykorzystują lokalne nianie

duzo wątkow o tym na forum dla mam na facebooku,

jedna matka opisywala, ze w jej historien ie wierzyl lokalny sprzedawca, wiec dała mu tą nianie zeby przetestował przez jedną noc. Potem wrocila do sprzedawcy i on powiedzial, jej, ze ogromnie jej dziekuje bo tej nocy porozmawial z własną zmarłą matką. Pieniadze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Natna213: pewnie masz wykupione konto premium w niani, a w abonamencie masz opiekuna dziecka. Dlatego włącza jej muzykę do uspokojenia i pilnuje, że dziecko jest :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
  • 200
@Natna213 elektryczne nianie działają na tym samym paśmie co walkie talkie, to jest publiczne pasmo, każdy może nadawać.
Pasmo jest podzielone na kanały, możliwe że ktoś nadawał na tym samym co niania i stąd przebitka.
  • Odpowiedz
@Natna213 podobna sprawa była w Anglii, ustrojstwo kupione na Amazon

Jakiś głos ciągle nawijał do dzieciaka i obserwował bo to z kamerą
Dziecko co noc płakało
Stary i stara nasłuchiwali przy drzwiach a gość uspokajał by przestało płakać.
Sprawa opisana w lokalnej gazecie, myślę że na takie ustrojstwa nie trudno się włamać

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Daj link do tego
  • Odpowiedz