Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas jestem na nasłuchu przez nianie. Prosta sprawa: nadajnik u córki, odbiornik u nas w sypialni.
Wczoraj wieczorem odbiornik zaczął szumieć, przerywać. W środku nocy już wyłapywał jakaś muzykę. Co 15/20 min przez kilka sekund leciała muzyka klasyczna. Ok 4 nad ranem usłyszeliśmy głos mężczyzny: „jest dziecko”. Kurła prawie się o drzwi zabiłam jak biegłam do dziecka.

Rano myślałam, że mi się to śniło, ale niebieski również to słyszał.
Nawet nie wiem co mam z tym zrobić, bo nie da się ustawić innych fal na urządzeniu.

#dzieci #niewiemjaktootagowac
Natna213 - Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas ...

źródło: comment_16728315945m1Rctq8GYyrz07dr6UsSg.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@Natna213:
Jeden Miras pisał wczoraj, że ziemia jest/ była najbliżej słońca przez cały rok. I że zachodziły jesscze inne zjawiska. Może to ma jakieś powiązania.
Cytat z jego wpisu:

„Dodatkowo, tak się złożyło, że akurat dziś przelatujemy przez obłok plazmy wykichniętej przez Słońce w procesie koronalnego wyrzutu masy. To wydarzenie spowodowało niewielką burzę geomagnetyczną, która z kolei skutkować mogła pogorszeniu odbierania audycji radiowych na dłuższych falach oraz mogła spowodować pojawienie się
  • Odpowiedz
Angelcare Monitor Oddechu+Niania Ac-401


@Natna213:

Nowoczesna technologia cyfrowa zapewnia najwyższą jakość połączeń.

...

3 kodowane kanały nadawania


IMHO jest to mało prawdopodobne by ktoś przypadkiem/z łatwością wbił się na to urządzenie
  • Odpowiedz
@Natna213 zapytam nie do końca w temacie. U nas też astma i podobny wiek(lvl prawie 5), ale duszności są zazwyczaj są poprzedzone kaszlem lub są w czasie infekcji kiedy i tak śpi ze mną, ale właśnie zasiałaś mi wątpliwość czy nie powinnam tego bardziej monitorować nocami, kiedy śpi u siebie. Nie rozglądałaś się za jakimiś ciekawymi rozwiązaniami? Widzę, że są pulsometry na rękę jak bransoletka, ale to chyba bardziej dla niemowlaków. Monitor
  • Odpowiedz
  • 1
@rozowy_mikro: Córka faktycznie większość takich ataków ma w trakcie infekcji. Zdarza jej się jednak w trakcie snu nagle wybudzić i nie moc złapać powietrza. Tak jakby jej się coś śniło i się zapowietrzała. Wiosna jak pylą trawy czy lipa również częściej jej się zdarza kaszleć nagle w nocy. Z tego względu wole słyszeć gdyby coś się działo, a nie liczyć na to, że dziecko jednak jakoś dotrze do naszej sypialni

Na
  • Odpowiedz