Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas jestem na nasłuchu przez nianie. Prosta sprawa: nadajnik u córki, odbiornik u nas w sypialni.
Wczoraj wieczorem odbiornik zaczął szumieć, przerywać. W środku nocy już wyłapywał jakaś muzykę. Co 15/20 min przez kilka sekund leciała muzyka klasyczna. Ok 4 nad ranem usłyszeliśmy głos mężczyzny: „jest dziecko”. Kurła prawie się o drzwi zabiłam jak biegłam do dziecka.

Rano myślałam, że mi się to śniło, ale niebieski również to słyszał.
Nawet nie wiem co mam z tym zrobić, bo nie da się ustawić innych fal na urządzeniu.

#dzieci #niewiemjaktootagowac
Pobierz Natna213 - Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas ...
źródło: comment_16728315945m1Rctq8GYyrz07dr6UsSg.jpg
  • 151
@Natna213 ale po co u dziecka lv.4 niania? Jam mam dwójkę i każde zawsze spało u siebie samo... jak się w nocy budziło to samo przychodziło do mnie i różowego do łóżka.
@Natna213: moja siostra też kiedyś słyszała dziwne rzeczy w swojej niani, ale dość szybko poznała głos sąsiadki. Okazało się, że sąsiadka kupiła tę samą nianię do swojego dziecka. Na szczęście to był całkiem sprawny model i z tyłu miał przełącznik kanału, więc ustawiły sobie dwa różne i już był spokój. Po prostu łapiesz czyjąś nianię i tyle, może też masz na swojej przełącznik kanału?
To jeszcze nic, znajoma miała nianie z nasłuchwianiu ale tez kamerką w trybie podczerwieni. Co jaki czas chodziła do małej i w pewnym momencie budzi się w środku nocy zdziwiona, ze dłuższy czas nic nie słychać, patrzy na odbiornik, a tam jakaś postaci pochylona nad łóżeczkiem… nogi zgubiła, narobiła hałasu i… okazało się, ze niańka się po prostu zawiesiła w tym stanie przy poprzedniej wizycie.

Sam miałem tak, ze niańka 8-9 kanałów,
@Natna213
Jako dziecior dostałem od babci walkietalkie i udawało mi się na niego złapać jakieś obce głosy. Dziś podejrzewam krótkofalowców. Wtedy byłem pewien, że to wojsko a ja słyszę tajne sekrety państwa!