Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas jestem na nasłuchu przez nianie. Prosta sprawa: nadajnik u córki, odbiornik u nas w sypialni.
Wczoraj wieczorem odbiornik zaczął szumieć, przerywać. W środku nocy już wyłapywał jakaś muzykę. Co 15/20 min przez kilka sekund leciała muzyka klasyczna. Ok 4 nad ranem usłyszeliśmy głos mężczyzny: „jest dziecko”. Kurła prawie się o drzwi zabiłam jak biegłam do dziecka.

Rano myślałam, że mi się to śniło, ale niebieski również to słyszał.
Nawet nie wiem co mam z tym zrobić, bo nie da się ustawić innych fal na urządzeniu.

#dzieci #niewiemjaktootagowac
Pobierz Natna213 - Co za #!$%@? akcja dziś w nocy. Córka lvl 4 śpi w swoim pokoju. Cały czas ...
źródło: comment_16728315945m1Rctq8GYyrz07dr6UsSg.jpg
  • 151
@Natna213: ja slyszalam, ze moze sie tak dziac jak np zmarli chca nawiazac kontakt i wtedy wykorzystują lokalne nianie


duzo wątkow o tym na forum dla mam na facebooku,

jedna matka opisywala, ze w jej historien ie wierzyl lokalny sprzedawca, wiec dała mu tą nianie zeby przetestował przez jedną noc. Potem wrocila do sprzedawcy i on powiedzial, jej, ze ogromnie jej dziekuje bo tej nocy porozmawial z własną zmarłą matką. Pieniadze
@Dzejkop2399: @padobar: @ladzik: córka ma astmę i zdarzają jej się w nocy ataki duszności. W takiej sytuacji nie zawsze jest w stanie przyjść do naszej sypialni. Niania była najwygodniejszym rozwiązaniem.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: na szczęście to sprzęt bez kamerki, dodatkowo działa tylko w jedna stronę. Ja nie mogę nic powiedzieć do dziecka
@girlsjustwannahavefun: liczę na to, że nie będzie kolejnej akcji
@seboxtc: @jestemtunew: nie ma takich opcji.
@Natna213: Też takie numery robiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kanałów ogólnodostępnych jest tylko 8, więc zajmowanie sobie całego jednego na kilka godzin to zwykłe chamstwo i utrudnia używanie krótkofalówek na sporym obszarze, jeżeli sprzęt znajduje się wysoko. Zasięg PMR potrafi w takim przypadku wynosić kilka kilometrów.
Już nie wspominam o tym, że kanał na częstotliwościach ogólnodostępnych wolno zajmować maksymalnie 180 sekund oidp, potem należy go zwolnić.

Polecam,
@Natna213: a tak serio to rozumiem twoje zaniepokojenie, sama bym się wystraszyła. Może to przypadek, może przypadkiem wyłapałaś częstotliwość innej niani w okolicy albo jakiegoś radia. Zazwyczaj jak śpimy to nie zwracamy uwagi na otoczenie ale już słowo "dziecko" jeśli jesteś na nie wrażliwa może obudzić, tak więc może nadawało już jakąś chwilę wcześniej. Albo jakiś typ się kręci koło waszego domu to też sprawdź weź pogadaj z sąsiadami którzy mają