Wpis z mikrobloga

Wiele osób pytało jak powinien dbać o siebie prawdziwy mężczyzna, dlatego opisałem jak to wyglada u mnie i powinno wyglądać u was.
Na wstępie zaznaczę, ze mam 25 lat.
Dbam o siebie, stosuje dietę i intensywnie ćwiczę. Jeśli wstaje z opuchnięta twarzą to zakładam na czas robienia brzuszków maskę z lodu (doszedłem do 1000).
Po zdjęciu maski stosuje płyn oczyszczający pory, a pod prysznic biorę mydło w żelu i peeling miodowo migdałowy. Twarz oczyszczam złuszczająca galaretka. Następnie na 10 minut Nakładam maseczkę ziołowa i kontynuuje rutynowe poranne zajęcia. Używam wyłącznie bezalkoholowych płynów po goleniu, alkohol wysusza i postarza skórę. Krem nawilżający, przeciwzmarszczkowy, balsam pod oczy i nawilżający balsam ochronny.
Jak macie jakieś pytania chętnie odpowiem.

#wychodzimyzprzegrywu #kosmetyki #niebieskiepaski #blackpill #looksmaxing #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malebro: to ja mam lepsze rady, nic nie robić, nie nie używać, mydło codziennie tylko intymne miejsca, kąpieli nie brać lub krótkie i niezbyt gorące tak samo prysznice krótkie, resztę ciała tylko w razie konieczności najlepiej też mydłem raz na jakiś czas lub gdy konieczne, głowę myć co 2 dni i gwarantuje dobrą cerę, zero problemów i ogólnie zdrową skóre na lata.
Aaa i dieta, dieta najważniejsza tak naprawdę :) ale