Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie:

Jesteś dorosłym gościem którego całe życie kręci się wokół bycia Alfa, Macho, Chadem (+ najwyraźniej handel ludźmi).

Wysyłasz na twitterze randomowy diss do autystycznej nastolatki, chwaląc się swoimi samochodami.

Autystyczna nastolatka w odpowiedzi wyciera Tobą podłogę.

Twoja urażona duma każe Ci nakręcić dwuminutowy filmik o tym jak bardzo masz autystyczną nastolatkę w dupie i się nad nią litujesz.

Mimo że zajęło Ci to 10 godzin kompletnie nie dostrzegasz ironii w takim filmie.

Po czym zgarnia Cię policja, bo jesteś od miesięcy poszukiwany i zdradziłeś się adresem Pizzerii na pudełku. Która to pizza miała być kolejnym miernym dissem na autystyczną nastolatkę.

Przecież to jest absolutny szczyt komedii, nieważne po której stronie politycznej jesteś XD

#bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #andrewtate #gretathunberg #heheszki
Pobierz Mirkosoft - Wyobraź sobie:

Jesteś dorosłym gościem którego całe życie kręci się wo...
źródło: comment_1672391580CA1sBz2kYv94uUdthDrtVk.jpg
  • 65
@ItsFine część to grupa wyznawcow co jak nie jeździ za nią na konwenty to przykleja ręce do asfaltu w imię walki z ociepleniem klimatu a reszta to urażone kobiety podglądami Andrzeja które mają okazję by dodatkowo wbić mu szpile więc wynik jest jaki jest.


@anas_lex: Już chyba cała dawka "copium" została przyjęta... XD

Nie jestem urażoną kobietą.
Nie przyklejam się do asfaltu.
Nie jestem wyznawcą Grety, nawet jej nie lubię, ani
@aegispolis ziom, ja nie wysmiewałem jego riposty bo nawet nie wiem że jakaś była. Widziałem jego tweeta o 33 samochodach i odpowiedź grety.

Chodzi mi tylko o to że jakiegoś wytarcia podłogi z jej strony nie widzę a miliony polubień i klaskanie uszami w żaden sposób nie zmieniły mojego zdania w tym temacie, bo nadal wydaje mi się że o ile tweet Andrzeja nie był jakiś górnolotny to jej odpowiedź była jeszcze