Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie:

Jesteś dorosłym gościem którego całe życie kręci się wokół bycia Alfa, Macho, Chadem (+ najwyraźniej handel ludźmi).

Wysyłasz na twitterze randomowy diss do autystycznej nastolatki, chwaląc się swoimi samochodami.

Autystyczna nastolatka w odpowiedzi wyciera Tobą podłogę.

Twoja urażona duma każe Ci nakręcić dwuminutowy filmik o tym jak bardzo masz autystyczną nastolatkę w dupie i się nad nią litujesz.

Mimo że zajęło Ci to 10 godzin kompletnie nie dostrzegasz ironii w takim filmie.

Po czym zgarnia Cię policja, bo jesteś od miesięcy poszukiwany i zdradziłeś się adresem Pizzerii na pudełku. Która to pizza miała być kolejnym miernym dissem na autystyczną nastolatkę.

Przecież to jest absolutny szczyt komedii, nieważne po której stronie politycznej jesteś XD

#bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #andrewtate #gretathunberg #heheszki
Mirkosoft - Wyobraź sobie:

Jesteś dorosłym gościem którego całe życie kręci się wo...

źródło: comment_1672391580CA1sBz2kYv94uUdthDrtVk.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Mirkosoft z tym wytarciem podłogi to tak średnio bym powiedział, wszyscy którzy tak twierdzą chyba nadal nie skumali faktu że to jej adres mejlowy nie jego, przez co tak jakby ona sama sobą wytarła tę podłogę
  • Odpowiedz
@anas_lex: Tak, to jej specjalny adres mailowy na który może napisać każdy kto ma tak samo delikatne ego jak Tate.
To że do producenta wihajstrów możesz napisać na adres mailowy reklamacja@wihajstry.com nie oznacza że producent ma reklamację, tylko Ty masz.
  • Odpowiedz
@ItsFine część to grupa wyznawcow co jak nie jeździ za nią na konwenty to przykleja ręce do asfaltu w imię walki z ociepleniem klimatu a reszta to urażone kobiety podglądami Andrzeja które mają okazję by dodatkowo wbić mu szpile więc wynik jest jaki jest.
  • Odpowiedz
@anas_lex: Jeśli ciebie nie razi bicie słabszych od siebie bo się z nimi nie zgadzasz to chyba nie za bardzo mamy o czym rozmawiać. Bo myślę że większość mężczyzn też troche "urażają jego poglądy".

Gdzie te protesty klimatyczne z 3 milionami ludzi?
  • Odpowiedz
@ItsFine część to grupa wyznawcow co jak nie jeździ za nią na konwenty to przykleja ręce do asfaltu w imię walki z ociepleniem klimatu a reszta to urażone kobiety podglądami Andrzeja które mają okazję by dodatkowo wbić mu szpile więc wynik jest jaki jest.


@anas_lex: Już chyba cała dawka "copium" została przyjęta... XD

Nie jestem urażoną kobietą.
Nie przyklejam się do asfaltu.
Nie jestem wyznawcą Grety, nawet jej nie lubię, ani
  • Odpowiedz
z tym wytarciem podłogi to tak średnio bym powiedział, wszyscy którzy tak twierdzą chyba nadal nie skumali faktu że to jej adres mejlowy nie jego, przez co tak jakby ona sama sobą wytarła tę podłogę


@anas_lex: Ło #!$%@?, ja po tym byłem 100% pewien, że trollowałeś, wyśmiewając jego "genialną" ripostę pt. "CHYBA TY", a tu dalej widzę, że ty tak na serio xd
  • Odpowiedz
@aegispolis ziom, ja nie wysmiewałem jego riposty bo nawet nie wiem że jakaś była. Widziałem jego tweeta o 33 samochodach i odpowiedź grety.

Chodzi mi tylko o to że jakiegoś wytarcia podłogi z jej strony nie widzę a miliony polubień i klaskanie uszami w żaden sposób nie zmieniły mojego zdania w tym temacie, bo nadal wydaje mi się że o ile tweet Andrzeja nie był jakiś górnolotny to jej odpowiedź była jeszcze
  • Odpowiedz
Autystyczna nastolatka w odpowiedzi wyciera Tobą podłogę.


@Mirkosoft: wy serio przygłupy myślicie że ona prowadzi te profile? Ona pisze swoje wystąpienia? Czy ona jak jeszcze była w przedszkolu to zamarzyła zostać antywistką klimatyczną xd
  • Odpowiedz
Po czym zgarnia Cię policja, bo jesteś od miesięcy poszukiwany i zdradziłeś się adresem Pizzerii na pudełku.


@Mirkosoft: chłop regularnie pojawia się tu i ówdzie, wszystko jest publikowane, a nagle po pudełku od pizzy policja wpadła na pomysł, że może jest u siebie na chacie? Skąd ta teoria się wzięła?
  • Odpowiedz