Wpis z mikrobloga

Twoja paczka wysłana InPostem szła w tydzień? Reklamacja odrzucona!

Wysłałem przed świętami trochę paczek kurierem #inpost. Wszystkie dotarły z dużym opóźnieniem - dostawa od 5 do nawet 10 dni (sic!). Złożyłem reklamacje i wszystkie zostały odrzucone. Dlaczego?

InPost ma 14 dni na dostarczenie Twojej paczki xDDDDDDDD
14 roboczych, czyli 2,5 tygodni. Także ten.

#kurier #januszebiznesu #zalesie #gorzkiezale
deafpool - Twoja paczka wysłana InPostem szła w tydzień? Reklamacja odrzucona!

Wys...

źródło: comment_1672384826y5XsTjnRN2j7HViGztIUMX.jpg

Pobierz
  • 25
@cybulion:@H_Dworniok2137: nie #!$%@?, że czytasz regulaminy wszystkich firm z których korzystasz na co dzień. Ynteligent wykopowy. Na parkingu przed lidlem też stoisz 5 min żeby przeczytać regulamin?

Wg oficjalnej strony:

Deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze

Więc po ch*j mam się wczytywać w 15 stronnicowe regulaminy?

https://inpost.pl/pomoc-jakie-sa-terminy-doreczen-w-inpost
deafpool - @cybulion:@H_Dworniok2137: nie #!$%@?, że czytasz regulaminy wszystkich fi...

źródło: comment_1672387781xPHiOyQKj9Kgw3X82WavQG.jpg

Pobierz
@Utero: moze dlatego, ze po to prawo przewiduje GWARANTOWANY TERMIN doreczenia, zeby kurierzy nie kombinowali z niemajacym zadnej funkcji ochronnej DEKLAROWANYM TERMINEM doreczenie i niewprowadzali konsumentow w ten sposob w błąd.

Taka praktyka inpostu byla przed laty kwestionowana przez UOKiK w stosunku do innych operatorow pocztowych
@Utero: ja akurat nawiązuję do gwarantowanej dostawy przed świetami, opisanej ładnie przez InPost. Zastosowałem skrót myślowy, trochę niejasny - przyznaję, ale w złości, ze momentalnie olali reklamację pomimo niewywiązania się ze swojego „regulaminu”. A naprawdę zawsze byłem fanem i ufałem w ich zapewnienia.
@deafpool #januszebiznesu?
Korzystasz z usługi nie czytając regulaminu i masz xD że ustalili termin taki a nie inny?
To nie był "pocztex na dziś" z gwarancją dostawy.

Od 13.01 wchodzi w życie nowy regulamin i termin doręczenia będzie skrócony do 5 dni.
@rutrackerowiec

Dają gwarancje dostarczenia, zawijają ją w rulonik i wsadzają klientowi w dupę. #januszebiznesu ##!$%@?


No ale masz w regulaminie podany czas dostawy i to jest gwarantowany czas, to że jak jest mniejszy ruch i paczkę uda się dostarczyć w dwa dni to przecież nie jest gwarantowany czas dostawy.

¯_(ツ)_/¯