Wpis z mikrobloga

mam taka teorie ze jak mlody chlop szuka dziewczynki mlodszej o kilka lat to dlatego ze nie umie sobie znalezc baby w swoim przedziale wiekowym, a taka siksa co ma 16 czy 17 lat jest glupia, latwa do zdobycia czy manipulacji. mam 22 lata, nie wyobrazam sobie zwiazac sie z chlopczykiem co ma 17 lat XD roznica wiekowa np 4 lata czy nawet 3 w wieku 15-17 to przepasc i nie ma imo czegos takiego jak "dojrzaly na swoj wiek" XD kazdy tak mysli, tez tak myslalam a z perspektywy czasu to ja #!$%@? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 146
meh, 22-27 to jednak inna sprawa niz 15-20 i nie mow ze nie widzisz roznicy bo nie uwierze XD


@laventel: Skąd zakres 22-27? Po prostu dla osoby starszej nie ma między Tobą szczególnej różnicy, a 20 latką. Jednak 27 latek będzie miał prawdopodobnie większe doświadczenie i czy 22 czy 20 czy 19 lat to jednak dopiero osoba wchodząca w dorosłe życie, a rok w te czy wewte to bez różnicy.
Szukaj sobie kogo chcesz i daj spokój innym. Moja ostatnia kobieta była 8 lat starsza ode mnie, ma 32 lata. To oznacza, że jestem jakiś super dojrzały? Czy, że potrafię manipulować nawet starszymi?
taka siksa co ma 16 czy 17 lat jest glupia, latwa do zdobycia czy manipulacji. mam 22 lata


@laventel: taka siksa co ma 22 czy 25 lat jest tak samo głupia i łatwa do manipulacji (a czasem nawet bardziej), a z wiekiem zmienia się jedynie to, że z każdym rokiem spada jej wartość na rynku matrymonialnym
@laventel jak miałam 16-17 lat to podbijał do mnie jeden koleś co miał 27. Teraz ja mam 27 i jak sobie myślę o tym że miałabym startować do 16 latka to mnie aż ciarki żenady przechodzą xD w sensie, o czym ja bym mogła z takim chłopaczkiem rozmawiać wgl xD
@earthvision: ehh bol dupy to macie wy chlopaczki pod tym postem, zwlaszcza ze chodzi mi scisle o wiek gimnazjalny/licealny, jak 30 latek sie umawia z 24 to normalne xD szkoda ze tego nie rozumiecie eh
i że nie rozumiecie ze wygloszenie opinii to nie bol dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)