Wpis z mikrobloga

mam taka teorie ze jak mlody chlop szuka dziewczynki mlodszej o kilka lat to dlatego ze nie umie sobie znalezc baby w swoim przedziale wiekowym, a taka siksa co ma 16 czy 17 lat jest glupia, latwa do zdobycia czy manipulacji. mam 22 lata, nie wyobrazam sobie zwiazac sie z chlopczykiem co ma 17 lat XD roznica wiekowa np 4 lata czy nawet 3 w wieku 15-17 to przepasc i nie ma imo czegos takiego jak "dojrzaly na swoj wiek" XD kazdy tak mysli, tez tak myslalam a z perspektywy czasu to ja #!$%@? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 146
  • Odpowiedz
@laventel: nie wyobrażasz sobie związać się z 17-latkiem, ale ze starszym mężczyzną już prędzej. To teraz wyobraź sobie, że mężczyźni mają tak samo, tylko odwrotnie - nie wyobrażają sobie związać się z kobietą starszą o 5 lat, ale z młodszą już prędzej. A wiesz dlaczego? Bo mężczyźni i kobiety się różnią tempem dojrzewania i rolą płciową. Mężczyźni zawsze postrzegają za najatrakcyjniejsze kobiety w okolicach 20 roku życia, niezależnie od tego, ile
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: 27 lata to jeszcze zalążek mózgu jest w głowie, na razie wydaje Ci się że jesteś mega ogarnięta i dojrzała, ale poczekaj jeszcze trochę, to pewne rzeczy zrozumiesz :) bliżej Ci do 22 latka niż do 40 latka :)

  • Odpowiedz
mam taka teorie ze jak mlody chlop szuka dziewczynki mlodszej o kilka lat to dlatego ze nie umie sobie znalezc baby w swoim przedziale wiekowym, a taka siksa co ma 16 czy 17 lat jest glupia, latwa do zdobycia czy manipulacji


@laventel:
A udało ci się podczas produkowania tej "teorii" ustalić dlaczego mężczyźni znajdujący się najwyżej w hierarchii - jakieś gwiazdy muzyki, aktorzy, biznesmeni milionerzy, najczęściej jednak ruchają młode dupy, czesto
  • Odpowiedz
nie widzialam nigdy komentarzy w drugą strone tj. jak baba szuka starszego to kox

@laventel: no bambo prośba, zawsze ten argument że kobiety szybciej dojrzewają i w średniej sporo miało starszych bolców. Istotnie szybciej dojrzewają fizycznie, ale spora część z nich zostaje mentalnie gdzieś na tym etapie 19 lat
  • Odpowiedz
mam 22 lata, nie wyobrazam sobie zwiazac sie z chlopczykiem co ma 17 lat XD


@laventel: Ja facet chce młodszą to dlatego, że lubi młodsze. 22 lata, a 17 lat to jest tylko taka różnica, że jedna studiuje a druga uczy się w liceum.
  • Odpowiedz
@laventel: zdradzę Ci sekret. Faceci szukają młodych, lub starszych dup dlatego, bo im się takie podobają, a im się podobają tacy faceci. I jedni i drudzy mają na wszystko #!$%@?, zwłaszcza na pseudofilozofowanie zawistnych bab którym to nie pasuje
  • Odpowiedz
@laventel: A może szukają młodszych, bo takie jest błędne koło społeczeństwa, gdzie wartościowa 22 latka jest już zajęta od kilku lat przez 27 latka, bo taki jest w skrócie lepszą dla niej partią?

Zabrzmi obrzydliwie, ale większość w tym wieku nie szuka partnerki, kogoś z kim będzie dzielił przemyślenia życiowe, a ruchania, pukania, peklowania, itd. więc strzelają w młodsze, bo:
- są ładniejsze
- mają więcej czasu
- starając się o
  • Odpowiedz
@laventel: co za p0lka moment xD a to nie jest czasem tak, że faceci szukają sobie młodszych bo żadna w ich wieku ich nie zechce bo tak nakazuje im hipergamia? Z resztą sama napisałaś, że nie byłabyś w stanie być z młodszym od siebie facetem xD Co za fikoł. Kobieta zawsze szuka partnera lepszego od siebie który spełni jej standardy, a tacy goście są zawsze starsi. Pragniecie tylko tych, którzy są
  • Odpowiedz
22 lata to jeszcze zalążek mózgu jest w głowie


@costusmierdzi: mmm klasyka, każda kobieta mówi, że ta młodsza o parę lat to jest niedojrzała, zwłaszcza jak koleżanka coś #!$%@?, chłopu podłoży świnię, albo tłumaczy swoje błędy z przeszłości. Kiedy kończycie dojrzewanie, przy menopauzie? 22 lata to człowiek nierzadko z tytułem inżyniera, kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, tacy ludzie pracują jako referenci w urzędach, policjanci, mieszkają na własną rękę (nie mówimy o przegrywach neetach
  • Odpowiedz
@laventel:

stary chłop nigdy nie będzie tak stary jak stara baba
@Kroledyp
W moim otoczeniu jest odwrotnie. Kobiety wyglądają lepiej od facetów. Są zdecydowanie bardziej zadbane. Mówię tu o ludziach w wieku 30-40 lat.
  • Odpowiedz