Wpis z mikrobloga

mam taka teorie ze jak mlody chlop szuka dziewczynki mlodszej o kilka lat to dlatego ze nie umie sobie znalezc baby w swoim przedziale wiekowym, a taka siksa co ma 16 czy 17 lat jest glupia, latwa do zdobycia czy manipulacji. mam 22 lata, nie wyobrazam sobie zwiazac sie z chlopczykiem co ma 17 lat XD roznica wiekowa np 4 lata czy nawet 3 w wieku 15-17 to przepasc i nie ma imo czegos takiego jak "dojrzaly na swoj wiek" XD kazdy tak mysli, tez tak myslalam a z perspektywy czasu to ja #!$%@? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 146
@laventel: przecież laski dojrzewają szybciej od facetów, to działa w jedną stronę. Robisz fikołka że 17 latek jest niedojrzały, a jaki ma być? 22 latek i 17 latka są na podobnym poziomie.
Po drugie rówieśniczek się nie bierze, bo się starzeją dużo szybciej. Sam uciekam od rówieśniczek i interesują mnie wyłącznie młodsze o te kilka lat.
@laventel: Zupełnie nie rozumiesz.

1. Kobiety wolą mężczyzn o wyższym statusie niż one same. Starszy ma zwykle wyższy status - bogatszy, mądrzejszy, wyższy.

2. Młode kobiety mają mniejszy przebieg zazwyczaj - bogaci, przystojni wybierają młodsze.

3. Rówieśniczki i starsze - zostają dla mężczyzn niższej jakości.
@laventel:
Mam 29 lat mam 8 lat młodsza kobietę i moje związki to odpowiednio 6 lat z rok mlodsza 3.5 roku z 3 lata mlodsza i teraz 1.5 roku z 8 lat młodsza ze wszystkimi zrywalem Ja i konczylem związki.
To znaczy ze obnizam wymagania czy ze wymagam wiecej ?
@laventel: jak mam obecnie 31 lat to nie zwiazalbym się z żadną studentką, ani babką kończącą studia.

Te parę lat po studiach zmienia trochę pogląd na świat. Ja w wieku 26 lat, a teraz to w zasadzie dwie różne osoby.

Mając lat 21, miałem partnerkę w wieku 19? Ostatnia klasa technikum - poza obracaniem jej na wszystkie sposoby i próbując ją trochę podciągnąć z matmy na maturę - nie muszę chyba