Wpis z mikrobloga

mam taka teorie ze jak mlody chlop szuka dziewczynki mlodszej o kilka lat to dlatego ze nie umie sobie znalezc baby w swoim przedziale wiekowym, a taka siksa co ma 16 czy 17 lat jest glupia, latwa do zdobycia czy manipulacji. mam 22 lata, nie wyobrazam sobie zwiazac sie z chlopczykiem co ma 17 lat XD roznica wiekowa np 4 lata czy nawet 3 w wieku 15-17 to przepasc i nie ma imo czegos takiego jak "dojrzaly na swoj wiek" XD kazdy tak mysli, tez tak myslalam a z perspektywy czasu to ja #!$%@? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laventel: no i te klasyczne pierdy o jakiejś manipulacji i psychicznym zniewoleniu ofiary xDDD
Laski szybciej dojrzewają i to fakt- nie widze problemu w zwiazku kobiet ze starszym gosciem.
  • Odpowiedz
mam taka teorie ze jak mlody chlop szuka dziewczynki mlodszej o kilka lat to dlatego ze nie umie sobie znalezc baby w swoim przedziale wiekowym


@laventel: To masz złą teorię. Kobieta jest najbardziej atrakcyjna w wieku 18-22 lata. Każda. Tak po prostu jest. Potem co trzy lata musisz odjąć 1 ze skali ruchensztajna, więc większość po 30 już się do niczego nie nadaje. Takie rzeczy jak doświadczenie, ilość partnerów, kariera,
  • Odpowiedz
@laventel: Wiadomo, że jak chłop ma młodszą dziewczynę to tylko dlatego, że nie umie sobie znaleźć baby w tym samym wieku (a najlepiej starszej w dodatku takiej co to się już "wyszumiała" i jest gotowa się ustatkować), boi się pewnych siebie i dojrzałych kobiet, a poza tym to pewnie ma coś z deklem i jest pedofilem.
  • Odpowiedz
  • 32
@laventel xD ja sam mialem dziewczyne 22 lata jak kialem 28 i to był mój najlepszy związek.
Niestety, ale kobiety po 27-28 rż maja okropne problemy z kompromisem i większość chce postawic na swoim za wszelka cene.
  • Odpowiedz
mam taka teorie ze jak mlody chlop szuka dziewczynki mlodszej o kilka lat to dlatego ze nie umie sobie znalezc baby w swoim przedziale wiekowym,


@laventel: Co innego jak facet ma 30 lat... wtedy jest zmuszony szukania młodszej, bo te w jego wieku są od dawna zajęte...
  • Odpowiedz
  • 8
@costusmierdzi: nie wydaje mi się że jestem mega ogarnięta i dojrzała XD napewno mi się z czasem zmieni światopogląd bo zawsze tak jest ale bez przesady ;)


Pewnie jesteś "dojrzała jak na swój wiek"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@SrebrnySurfer: czyli nie partnerki a mlodej, glupiutkiej nastki którą mozna jedynie ruchac w jędrną pupkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ok, my bad

@laventel: kobiety szukają ogarniętych facetów którzy mają pracę, dom, samochód, jeżdżą na wycieczki, gotują, sprzątają, tańczą na h00ju. Co może wnieść do związku z takim gościem kobieta? Kobieta niezależnie czy ma 18, 25, czy 35 lat to nie będzie "podporą" dla faceta
  • Odpowiedz
@Tomba: xd? chyba napisalam, ze NIE uwazam ze jestem mega ogarnieta i dojrzala

normalną kobitką jestem co ma 22-23 lata, nie wiem po co dziury w tym szukasz, mam partnera w swoim wieku i jest picobello
  • Odpowiedz
@laventel: coś w tym jest, ale faceci wybieraja młodsze bo powiedzmy sobie szczerze: wartość matrymonialna kobiet spada w czasie, podczas gdy facetów rośnie. To kwestia tego co kto szuka. Facet chce sobie wykreować stabilność związku i nie wiązać się z kimś po przejściach. Kobieta chce już dostać tę stabilność, dlatego 20 latek student jest mniej atrakcyjny niż 28 latek który ma już swoją pracę w zawodzie i nakreśloną karierę, jeśli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@laventel: uwielbiam podowojny standard w tym aspekcie

Jak chlop szuka mlodszej baby to zaraz ze nie jest zaradny zyciowo, ze nie ma szans u rówieśniczek czy zwyzywają go od pedofili i jest git

Jak baba szuka starszego chłopa to zaraz komentarze ze zaradna życiowo i w ogóle slay queen tobie się po prostu taki chlop należy xD
  • Odpowiedz
Zawsze lubię jak baby czepiają sięróżnicy wieku i mówią, że jest zbyt duża przepaść w doświadczeniu i to prowadzi do zniewolenia i wykorzystywania młodszej partnerki ale jak facet zarabia 20k a baba 3k to już nikt nie mówi o jakimś uzależnieniu finansowym, wykorzystaniu i przepaści w finansach co może prowadzidzć do zniewolenia i wykorzystania młodszej partnerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz