Wpis z mikrobloga

mam taka teorie ze jak mlody chlop szuka dziewczynki mlodszej o kilka lat to dlatego ze nie umie sobie znalezc baby w swoim przedziale wiekowym, a taka siksa co ma 16 czy 17 lat jest glupia, latwa do zdobycia czy manipulacji. mam 22 lata, nie wyobrazam sobie zwiazac sie z chlopczykiem co ma 17 lat XD roznica wiekowa np 4 lata czy nawet 3 w wieku 15-17 to przepasc i nie ma imo czegos takiego jak "dojrzaly na swoj wiek" XD kazdy tak mysli, tez tak myslalam a z perspektywy czasu to ja #!$%@? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 146
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laventel: chłopu łatwiej znaleźć kobietę w podobnym wieku lub starszą, bo tym wymagania maleją z wiekiem.
Każdy gdyby mógł wybierałby młodszą wersję tej samej kobiety, tyle, że tej młodszej musiałby zaimponować.
Co to w ogóle za #!$%@??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laventel:

Ale jak to, przecież kobiety dojrzewają dużo szybciej niż mężczyźni, więc jaki problem?

Jedyna prawdziwa teoria to taka, że wartość biologiczna i płodność kobiety jest najwyższa, kiedy jest dojrzała, ale nadal stosunkowo młoda, dlatego właśnie faceci preferują młodsze kobiety kiedy są starsi, a starsze kiedy są jeszcze nastolatkami. Nie ma tu żadnej ukrytej filozofii.
@laventel: Mam koleżanki i znajome młodsze ode mnie w przedziale wiekowym począwszy od 16 lat i z mojej perspektywy mogę powiedzieć, że dużo łatwiej gada mi się z dziewczynami w tym wieku niż w moim wieku lub starszymi.
Nie wiem do końca czego to jest kwestia, ale po prostu łatwiej mi znaleźć wspólny język. Wydaje mi się, że to kwestia dorastania na internecie, gdzie w przypadku mojego rocznika (99) mało kobiet
@laventel: Stare baby to inny świat niż starzy faceci, mam dwadzieścia kilka lat, w pracy większość ludzi to kobiety w okolicach 30-35 ale są też faceci 40-50. I z facetami dogaduje sie bez problemu a lochy po 30 to już inny świat i nie pogadasz z kimś takim.