Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tindera.
Pisze, że laski lubią jak masz "sportową sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta."
Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd.
Po czym jako ideał takiej sylwetki dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales - Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na k...

źródło: comment_1672300261vhSrGSOaHgqqNGJ8mRzmlZ.jpg

Pobierz
  • 122
dla nich (kobiet) wyznacznikiem jest niski bf, a nie rozmiar sam w sobie - czyli po prostu estetyczna sylwetka.


@pp93: To. Najlepszym tego dowodem jest sylwetka Brada Pitta z Fight Clubu. Większość kobiet powie Ci, że to idealna albo prawie idealna sylwetka. Większość facetów myśli, że osiągnięcie takiej wymaga nie wiadomo jak długotrwałych teningów.

A prawda jest taka, że żeby tak wyglądać, "wystarczy" (podkreślam cudzysłów) zjechać do bardzo niskiego BF (duży
lab_rat - > dla nich (kobiet) wyznacznikiem jest niski bf, a nie rozmiar sam w sobie ...

źródło: comment_1672306401zG3NK54t0B6RGFrWHGz1YR.jpg

Pobierz
@lab_rat: Następny co:

"po prostu schudnij bro, i będziesz wyglądał jak Brad Pitt"

a gdy już schudniesz:

"po prostu zacznij więcej jeść"

Nie matoły, to nie takie proste. Te "schudnięcie" to musi być przy temu ciężki trening, dieta, wcześniej zriobiona odpowiednio DUŻA masa mięśniowa, nie można się przy tym nawet stresować w życiu żeby nam nie przeszkadzało, bieganie interewałowe, nie można się rozchorować żeby nic nam nie pokrzyżowało planów, a to
@rales: taa a zrób wpis dla kobiet, ze mogłyby się "trochę poruszać", nie zaraz sylwetka modelki ale TROCHE, to cię zakrzyczą, że ona nie może, bo tarczyca i ona ma taki brzuch i w ogóle spierdzielaj ze swoimi NIEREALISTYCZNYMI oczekiwaniami xD ale ty masz wyglądać jak typ, który jest po prostu idealny, wygrał na loterii genetycznej + żyje treningami i dietą albo jak aktor z Hollywood bożyszcze Brad Pitt w swojej
Musiałbym od wieku nastoletniego trenować i przyporządkować całe życie kulturystyce żebym tak wyglądać.

Włącznie z nigdy nie zarywaniem nocek, nie pracowaniem fizycznie, unikaniem miejsc gdzie mogę dostać od kogoś infekcji, trzymanie diety to oczywistość.


@M_xxx: nie sądzę, żebyś w ogóle mógł osiągnąć taką sylwetkę: po pierwsze do tego trzeba mieć odpowiedni i dość rzadko wsytępujący rozstaw bioder i barków, po drugie - musiałbyś być odwodniony.
@M_xxx: czy ty w ogóle widzisz to zdjęcie, które wrzuciłem? xD serio uważasz, że tam jest duża masa mięśniowa?

I okej, nie twierdzę, że taką formę się zrobi zgodnie z moim opisem jeżeli masz 30 lat i nigdy do tej pory nie wstałeś z kanapy. Ale w kontekście załączonej sylwetki Brada Pitta z Fight Clubu twoje lata cykli treningowych przy braku stresów i infekcji to chyba jednak przesada xD Zauważ, że
@lab_rat: I nie słuchaj co mówią kobiety, tylko co robią. Gdy im się podoba jakiś facet to one nie wiedzą dlaczego im się podoba. Stąd to wszystkie: "no ubierz się tak jak chad i wtedy też będzie dobrze" po czym okazuje się że wcale nie...
Z sylwetką Brada Pitta jest podobnie, jakbyś wkleił tam inną mordę to by nagle ta sama sylwetka już by im się odwidziała.
Podobnie z tym jak
Odkryli jeden prosty trick na sylwetkę podobającą się kobietom:

"po prostu schudnij"

Jakbym słyszał Romana Warszewskiego, który powiedział że KAŻDEMU poleca schudnąć.
Z sylwetką Brada Pitta jest podobnie, jakbyś wkleił tam inną mordę to by nagle ta sama sylwetka już by im się odwidziała.


@M_xxx: no, z tym argumentem to się nawet zgodzę. Z tym zastrzeżeniem, że przy niskim BF morda też prawie zawsze wygląda lepiej.
@rales: nie oszukujmy się ale to też wina facetów którzy biorą towar, w rok dochodzą do takiej sylwetki a potem mają czelność mówić, że to wszystko naturalnie, tyczy się również aktorów z Hollywood #!$%@?ących o kurczaku, ryżu i brokułach jako tajemnicy ich super przemiany.

Na insta coraz mi wyskakuje filmik od typka gdzie pokazuje swoją przemianę w rok w wieku 19 lat w Kratosa czy Herkulesa.