Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tindera.
Pisze, że laski lubią jak masz "sportową sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta."
Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd.
Po czym jako ideał takiej sylwetki dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales - Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na k...

źródło: comment_1672300261vhSrGSOaHgqqNGJ8mRzmlZ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@rales: Kompletnie się nie #!$%@?ąc, ale czy ona czasem nie napisała że chłop ze zdjęcia to "ideał", i że pożądana jest sylwetka sportowa/atletyczna nie trójbojowa/kulturystyczna. jeśli masz załóżmy te 15-16% bodyfatu przy normalnej wadze ciała, to myślę bez problemu łapiesz się do jej standardu dobrej fizyki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales:

Tak naprawdę to jak zawsze wszystko dużo zależy od genetyki, są naprawdę takie freaki co nie ćwiczą jakoś dużo, nie skupiają się za bardzo na diecie a wygladają zajebiście, ale mowa tu o topce genetycznej i to ją właśnie mają na myśli kobiety (nawet mimo tego, że głupio posiłkują się przykładami osób, które faktycznie #!$%@?ą), a nie przeciętnego mireczka, którego nawet nie zaliczają do mężczyzn i nie biorą nawet
  • Odpowiedz
Poprawiłeś chociaż trochę sylwetkę, żeby bardziej podobać się lochom z tindera


@hesuss: pluje na ciebie i twoje podejśćie, chodzenie na siłownie dla loch z tindera xDDDDDDDDDDDD

BLOAT MAX TYLKO DLA SPOCONYCH KOLEGÓW Z SZATNI. masz być wielki, ogromny jak zwierz! 150kg klata, 250kg przysiad, 300kg martwy i 125kg wagi, a nie jakieś kaloryferki i wyrywanie cipci z tindera
P.....c - > Poprawiłeś chociaż trochę sylwetkę, żeby bardziej podobać się lochom z ti...

źródło: comment_1672311774NJvr7VzB7YIxRh1Sg9GHxl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_xxx: nawet gdybyś tak trenował to niekoniecznie byś tak wyglądał, bo do tego potrzebujesz jeszcze genetyki, tutaj gość ma idealne proporcje i pewnie do tego sterydy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@rales:

Koniec końców i tak najważniejsza jest twarz, zauważcie, że jak kobiety wstawiają swoje ideały męskich sylwetek to najpierw facet musi spełnić jej wymagania co do twarzy, z tego powodu w większości będzie to combo przystojna twarz + ładne ciało.
  • Odpowiedz
@Kreation: Jak już pisałem, miałem oczywiście na myśli ilość mięśni i tłuszczu. Wiadomo że nie wyglądałbym jak on gdyż mam chociażby genetycznie inną twarz itd.
Kiepsko że muszę się powtarzać. Polecam czytać wszystkie wpisy przed napisaniem komentarza.
  • Odpowiedz
@rales: A potem wykopki sie prześcigają w #logikarozowychpaskow którego żona jest bardziej tępa xD po 5 latach małżeństwa dochodzą do wniosku że mają w domu upośledzoną babe dla której sie wyginali 5 lat na siłowni a ona ma już wyjebongo w swój wygląd bo alimenty widać na horyzoncie xD
  • Odpowiedz
Chyba że ktoś mi powie że walenie sterydów nie podnosi powodzenia u kobiet to wyśmieję pierwszy.


@M_xxx: walenie sterydów nie podnosi powodzenia u kobiet jeśli masz tendencje do wypadania włosów (zakolali, łysole), wzrost poniżej 175cm i kartoflaną twarz

Sterydy podnoszą powodzenie u kobiet jeśli jesteś wysoki i chcesz wygląd jak Zac Effron (chociaż on akurat jest 173cm karłem karakanem, ale ma prawdziwy status w postaci milionowego majątku i bycia światową
P.....c - > Chyba że ktoś mi powie że walenie sterydów nie podnosi powodzenia u kobie...

źródło: comment_1672312500r3crqUnfhy6Iqduka5RjZs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
walenie sterydów nie podnosi powodzenia u kobiet jeśli masz tendencje do wypadania włosów (zakolali, łysole)


@Pozytywny_gosc: Nadrobisz to sylwetką.

wzrost poniżej 175cm i kartoflaną
  • Odpowiedz
@rales: Baby są odklejone- im w większości wystarczy nie #!$%@?ć i już będą akceptowalne przez 70% facetów, a jak poćwiczą sobie jakieś przysiady na tyłek i klatę na cycki to już ponad 90% będzie taką pożądać.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: mordo, w dupie tam ciężary, te wyniki co podałeś to po pijaku bym zrobił w środku imprezy, bez rozgrzewki, pff.
Ja tak sobię chodzę i robię brosplita, pompa na górę, minimum na dół, czasami lubię sobie podejść jak jakieś sebki albo oskarki robią przysiady 80kg i jak mają przerwę to wycisnę sobię tę ich sztangę ze dwa razy nad głowę i mówię, że powinni trochę dołożyć, czasami sobie powiosłuję
  • Odpowiedz