Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tindera.
Pisze, że laski lubią jak masz "sportową sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta."
Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd.
Po czym jako ideał takiej sylwetki dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales - Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na k...

źródło: comment_1672300261vhSrGSOaHgqqNGJ8mRzmlZ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@M_xxx:

walenie sterydów nie podnosi powodzenia u kobiet to wyśmieję pierwszy


Bo nie podnosi jeśli nie jest spełniony najważniejszy warunek w postaci chadziej mordy. Możesz mieć formę #!$%@? w kosmos, ale jak nie masz dobrego ryja, cytując znanego strongmana, to to by nic nie dało.
  • Odpowiedz
obficie zlany Kourosem


@hesuss: ok, widzę że znakomity bait, nikt normalny by tego gówna na siebie nie psykał xD
8/10

I żadne roszczeniowe lochy z tindera nie są potrzebne, tylko testosteron,
  • Odpowiedz
Bo nie podnosi jeśli nie jest spełniony najważniejszy warunek w postaci chadziej mordy. Możesz mieć formę #!$%@? w kosmos, ale jak nie masz dobrego ryja, cytując znanego strongmana, to to by nic nie dało.


@TestoDepot: warto też dodać, że sterydy pogarszają wizualnie twarz - przykład Larry Wheels, który zszedł z bomby na TRT
P.....c - > Bo nie podnosi jeśli nie jest spełniony najważniejszy warunek w postaci c...
  • Odpowiedz
@Ludwikvonmizez: Widzę, ale miej świadomość, że to tak fajnie wygląda tylko
1) Bez koszulki
2) Na pompie
3) Przy odpowiednim pozowaniu i oświetleniu
4) Najczęściej jest to wszystko naraz +/- filtry w telefonie

Tak na co dzień nawet te najlepsze sylwetki nie będą takie WOW.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Ok, tylko że wtedy będziesz mniej nieatrakcyjnie wyglądającym incelem (czyli atrakcyjniej wyglądającym).
Ja nigdzie nie twierdzę że każdy kto wejdzie na bombę to zarucha, tylko że każdemu to poprawi wygląd. A czy warto, i czy ma sens, to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@rales: nie żebym bronił tej laski, ale dla niej właśnie taka sylwetka po siłowni "jest ok" w przeciwieństwie do napompowanego sterydami kafara.

A że nie ogarnia ile pracy nad taką sylwetką trzeba poświęcić to inna kwestia.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: kouros to zapach dla mężczyzny, który lubi się wyróżniać z tłumu kser spryskanych saważem, który nie boi się budzić skrajnych emocji, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Wiadomo, że na tłustym trujbojarzu będzie to tylko kolejna warstwa smrodu, ale na nasterydowanym potworze jest to zapach budzący skojarzenie z dzikim zwierzęciem gotowym zabić dla zabawy mniejszego samca, albo wziąć sobie stojącą obok loszkę za włosy i zaciągnąć do salki do jogi.
  • Odpowiedz
@DzazesOrozes: Sylwetka składa się na wygląd, więc skoro poprawia sylwetkę to poprawia wygląd.

I ja mówię o umiarkowanej ilości sterydów oraz o efekcie krótkookresowym.
Z tym starzeniem się twarzy to jest różnie, bo np. dla osoby starszej hormon wzrostu może podziałać bardzo na korzyść.
To nie jest tak że przywalisz teścia to zaraz się postarzejesz i wszystkie kataklizmy cię dopadną. Pierwszoplanowym efektem zaraz jest nabieranie mięśni i tracenie tłuszczu, jak
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: 1) przy takiej sylwetce, widać to nawet w ciuchach 2) pompa daje 1cm w bicku a nie 10 xd 3) pozowanie nie zmieni ułańca w kulturystę 4) zakladam, ze to nie fotoszop, sylwetka wydaje się być naturalna 5) poćwiczyć kilka lat na siłowni 6) sylwetka nie jest wow tak czy siak ale żeby taka sylwetkę zbudować potrzeba kilku lat dobrych treningów i wyrzeczeń a nie sporadycznego pójścia na silłke
  • Odpowiedz
warto też dodać, że sterydy pogarszają wizualnie twarz


@Pozytywny_gosc: przyśpieszają procesy starzenia to prawda, ale ten filmik to bzdura generalnie. Larry twierdzi, że w zaledwie 3 tyg "naturalności" (nazywał tak trt) odwrócił wszstkie procesy starzenia jakie powstały przez lata bicia xD Jego trt to 200-250mg/w czyli tyle co u niektórych bomba, a znając zakrzywianie rzeczywistosći przez fit branże, to pewnie wali 2/3 razy tyle xD W 3 tygodnie to się
  • Odpowiedz
Larry twierdzi, że w zaledwie 3 tyg "naturalności" (nazywał tak trt) odwrócił wszstkie procesy starzenia jakie powstały przez lata bicia


@Hershel: ale ja nie mówiłem, że się zgadzam.

Ja mówię tylko, że branie sterydów = stara twarz i zmarszczki i to jest fakt dla 90% osób. A to czy da się to odwrócić to nie wiem, nie wypowiem się. Podejrzewam, że nie
  • Odpowiedz
@rales: przede wszystkim koleś ma dobre geny. Pełna klata, symetryczny brzuch. Na pewno ciężko #!$%@?ł na to, ale koniec końców trzeba mieć geny do takiej sylwetki
  • Odpowiedz