Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tindera.
Pisze, że laski lubią jak masz "sportową sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta."
Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd.
Po czym jako ideał takiej sylwetki dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales - Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na k...

źródło: comment_1672300261vhSrGSOaHgqqNGJ8mRzmlZ.jpg

Pobierz
  • 122
@rales: co do zasady się z Tobą zgadzam, tylko jest jedno „ale”. Faktem jest, ze dziewczyny nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele wymaga osiągniecie nawet przyzwoitej sylwetki, natomiast wielu ćwiczących facetów zupełnie inaczej postrzega muskulaturę niż kobiety i dla nich (kobiet) wyznacznikiem jest niski bf, a nie rozmiar sam w sobie - czyli po prostu estetyczna sylwetka.
Zdaniem płci przeciwnej wyglądasz lepiej mając 10% bf i odsłonięty nawet lekki
natomiast wielu ćwiczących facetów zupełnie inaczej postrzega muskulaturę niż kobiety i dla nich (kobiet) wyznacznikiem jest niski bf,


@pp93: Bzdura. Niski body fat jest mniej ważny od ilości mięśni. W zasadzie liczy się stosunek mięśni do tłuszczu, natomiast jeśli mamy dwóch kolesi o tym samym stosunku mięśni do tłuszczu, ale jeden jest mniejszy a drugi większy (więcej i tłuszczu i mięśni) to laski wolą tego większego. Po prostu, laski lubią dużych.
@pawel_187: kaloryfer o którym wspomniałem jest bardziej po to, żeby pokazać na przykładzie niski bf. Oczywiście każdy ma inne predyspozycje co do odkładania tłuszczu, ale jak już zejdziesz do poziomu, w którym masz widoczny abs, to wiesz ze jest już nisko.
Co do rąk, barków, tylka itp. to zwróć uwagę, ze napisała o fajnej sylwetce aktora grającego Kubę w Ślepnąc od świateł. To tylko pokazuje tylko jak bardzo duże pod względem
@M_xxx: jestem zdecydowany - zawsze mówię o bf, czyli o procencie jaki stanowi tłuszcz. Zakładam, że osoba ćwiczy i jakieś tam mięśnie ma. I to wagą staram się pokazać jak dużo ich jest.
Wiadomo, ze im więcej masz mięśni, tym na większy procent tkanki tłuszczowej sobie możesz pozwolić, natomiast ucierpi wtedy na tym wygląd twarzy. Mi nie chodziło o pokazanie tego, że kobietom nie podobają się duże mięśnie - oczywiście, że