Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy #dieta faktycznie musi być różnorodna? Od stycznia będę robił 4 podejście do chodzenia na #silownia. W poprzednich razach odpadałem przez to, że czytałem jakieś poradniki albo oglądałem filmiki, w których twierdzą że dieta musi być różnorodna bo inaczej nic z tego. A ja wolę ugotować ryż z kurczakiem, zapakować do pojemników i 5 dni nie gotować obiadu. W ogóle nie mam pomysłu, żeby wymyślać nowe potrawy.

Wiem, że są kanały typu policzona szama, ale co z tego skoro tam jest przepis i z tego przepisu zostaje połowa czegoś i trzeba to wyrzucić xD

Czy dieta w stylu:

Sniadanie: jajka z tostami albo owsianka z dodatkami

Drugie sniadanie: jakiś serek wiejski z czymś

Obiad: kurczak z ryżem albo makaronem

Kolacja: naleśniki

Czy takie coś jak wyżej ma sens jedzenie codziennie przez 2 lata?

#mikrokoksy #mirkokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63aaad376ee95d57c2238e76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: nie musi, kiedyś dostałem coś takiego:

- I śniadanie - owsianka, mleko, białko, jakieś owoce, orzechy lub słonecznik
- II śniadanie - razowe pieczywo, wędlina, ser żółty, warzywo
- obiad - dowolne mięso, dowolna surówka
- kolacja - ser biały, jogurt naturalny, słonecznik, miód

oczywiście miałem orientacyjne ilości każdego składnika ale nie tak że musiałem wagi używać

i to na serio działało, jak kupiłem kilka miesięcy przed studniówką dziewczyny garnitur,
AzjatyckaPłaszczka: Myślę, że wykop to najgorsze miejsce w Internecie, jeśli chodzi o odpowiedzi na tego typu (i inne też) pytania, a także szukanie porady. Tutaj jest takie zagęszczenie samozwańczych ekspertów z d00py i sfrustrowanych durnów, że na Twoim miejscu nie tracił bym tutaj czasu, tylko poszedł do faktycznie ogarniętej osoby i przecierpiał te dwie stówy za konsultację.
---

Zaakceptował: karmelkowa