Wpis z mikrobloga

@chiefeng: Gdzie kogokolwiek zaatakowałem? Podałeś mocno głupie porównanie, więc zniżając poziom się od niego odniosłem.

Co do reszty, racja - niektórzy żyją w takich związkach więc taka procedura będzie dla nich formalnością. Będą sobie mogli oprawić w ramkę jak będą chcieli. Ale dla innych par (bo świat idealny nie jest i są różne), może to być wręcz ratunek przed późniejszym kryzysami lub poczuciem zmarnowanego czasu. Ale jeśli los takich ludzie już
@Hieronim_Berelek: ...jak #!$%@? trzeba mieć tok rozumowania, żeby w wątku o pomyśle który mógłby pomóc mężczyznom...#!$%@?ć się...

@Wera94: ...Uważaj żeby się nie udławić w czasie produkcji i plucia tym jadem...

@Hieronim_Berelek:


przez samotnych przegrywów

Srogie projekcje samczyku alfa. Szkoda że takie młotki, przez swoją ograniczoną...

@Sig_mar no jak dla mnie to powyżej są przykłady atakowania uczestników dyskusji.
Według mnie próbujesz przerzucać swoje wątpliwości i brak poczucia bezpieczeństwa na innych.
@chiefeng: Ale że wcześniej ataki były przeprowadzane to już nieważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując: nie zgadzam się z Twoją tezą


Nikt Ci tego nie zabrania.

Zaufanie to piękna rzecz, tylko takie przypomnienie - ludzie to nie istoty doskonałe. Potrafią kłamać i manipulować, bez względu na płeć. Historia to pokazuje w pełnym spektrum. Dla mnie zażenowaniem by było okłamywanie partnera że wychowuje swoje dziecko, mimo że tak
Bo to oznacza, że facet nie ufa swojej kobiecie i podejrzewa, że go zdradziła - dziwisz się, że te, które są wierne, mogą się poczuć z tym źle? Wystarczy związać się z porządną kobietą i nie trzeba wtedy nic kombinować.


@choochoomotherfucker Oho, mój ulubiony argument w tej dyskusji, BRAK ZAUFANIA.
Nie, to nie jest brak zaufania. To jest rozsądne działanie które daje chłopu pewność że będzie DO KOŃCA ŻYCIA wychowywał swoje dziecko.
@Boxcutter: Dla podatnika zwiększy koszty o jakieś ~20zł...naprawdę potężna suma, biorąc pod uwagę to że po wielu takich rozbitych rodzinach, gdy taka prawda wyjdzie na jaw po czasie, często mężczyźni są o wiele mniej użyteczni dla gospodarki. Depresja, brak poczucia celu itd. itp. Co zmniejsza ich wydajność.

jeszcze zakładasz z góry że inni też nie powinni mieć do swoich xd


Zauważyłem, że z kim nie dyskutuje to uwielbia wciskać mi coś
No i takie chłopy które miały te "porządne kobiety" wychowują nie swoje dzieci albo zostają bankrutami.


@Krs90: Bo często jest tak, że jest wiele "czerwonych flag", ale faceci udają, że ich nie widzą albo akceptują te odpały, bo boją się samotności, nie chce im się szukać kogoś innego, bo się przyzwyczaili, bo najważniejszy jest dla nich wygląd itp. Nawet dzisiaj na samym mirko były dwie historie, gdzie faceci powinni już dawno
mam w dupie Twoje pieniądze


@Sig_mar: No właśnie nie masz, bo chcesz mi je zabrać... XD

Wystarczy się pozbyć 500+ albo zmienić zasady działania tego programu i te 500mln nie będzie problemem


@Sig_mar: gdybyśmy się pozbyli 500+ to bym się cieszył że możemy tych pieniędzy mniej ściągać w podatkach albo mądrzej wydać. A nie że możemy je przewalić na coś głupszego. Po za tym dlaczego mielibyśmy to finansować akurat likwidując
Bo to oznacza, że facet nie ufa swojej kobiecie i podejrzewa, że go zdradziła - dziwisz się, że te, które są wierne, mogą się poczuć z tym źle? Wystarczy związać się z porządną kobietą i nie trzeba wtedy nic kombinować.


@choochoomotherfucker: Nie widzę problemu w tym aby jakaś osoba musiała to odbierać tak do siebie. Zwłaszcza że nie masz możliwości weryfikacji czy dana osoba jest porządna, 2 lata może być porządna,
@Mirkosoft:

gdybyśmy się pozbyli 500+ to bym się cieszył że możemy tych pieniędzy mniej ściągać w podatkach albo mądrzej wydać. A nie że możemy je przewalić na coś głupszego. Po za tym dlaczego mielibyśmy to finansować akurat likwidując 500+? Spośród wszystkich wydatków budżetowych ten nie jest nawet w top 50 najgłupszych, bo przynajmniej większość tych pieniędzy wraca do zwykłych obywateli. Już wolałbym to finansować zamiast takiego TVP.

Ale wiemy dlaczego 500+