Wpis z mikrobloga

Jezu jakie to jest dobre. Nie zrażać się grafiką

Żałuję że wcześniej nie odkryłem ☘️☘️☘️

Kosztuje jakieś grosze, dodatek to chyba w ogóle 5zł, mam już 15 godzin i nie odkryłem nawet połowy kontentu (oceniam po aczkach)

Na PC fajnie się ogrywa, ale na #steamdeck wchodzi jak złoto

#gry #pcmasterrace #steam #gaming
Pobierz Atreyu - Jezu jakie to jest dobre. Nie zrażać się grafiką

Żałuję że wcześniej nie ...
źródło: comment_1672048472GtZUvq0JI3yicW8Kg0oVWT.jpg
  • 21
@Atreyu: Była ostatnio promka i było za darmo, kurde wciąga niesamowicie na początku. Najlepszy jest bohater z woda swięconą, do tego wlatuje czosnek i orbitujące biiblie, plus jakaś różdżka/pioruny albo zajebisty bumerang i można stać i nic nie robić, wrócić po kilku minutach i tylko pozbierać diamenty xD.

Ma ktoś może jakieś ciekawe propozycje na to jakich itemkow używać?
@Atreyu: no wciaga wciąga, w jedną sobotę jak ściągnąłem to 7h grałem xD, ale potem jakoś odblokowałem wszystkie 40 achievementów i się znudziło a jak wracałem co pare aktualek to tylko odliczanie 30 min żeby odblokować następne herosy/bronie ;x
@Atreyu: Polecam jeszcze army of ruins i soulstone survivors a z kopii vs dobrze się bawiłem przy nomad survivors. Było jeszcze kilka ale już nie pamiętam xD a w vs zabieram się drugi raz bo przeszedłem alpha chyba a teraz do dlc dużo doszło (dlc i patchy)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: vs fajne, ale w porównaniu z soulstones survivors to cienkie jak barszcz(może tylko kuleje ilość różnych potworów między planszami).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: ostatnio ogralem na komórce, fajne, ale na kompie sobie tego nie wyobrażam xd dobrze, że szybko się odblokowuje możliwość przyspieszenia czasu to chociaż jedna gra trwała potem 15 minut a nie 30.
Minusem tej gry jest to, że robi się prosta xd nie chciało mi się grać kolejnymi postaciami tych samych plansz znowu, bo określony build zawsze pozwala na luzie wygrać i jest po prostu nudno