Wpis z mikrobloga

k0biety mają #!$%@? na punkcie pracy w BIURZE. Możesz być wykwalifikowanym fachowcem, który zarabia 3x więcej od niej, ale w jej oczach podświadomie dalej będziesz zwykłym ROBOLEM dopóki robisz fizycznie. k0biety brzydzą się pracą fizyczną we wszystkich aspektach. Dla nich fakt, że nie pracujesz umysłowo z automatu skreśla cię jako pełnoprawnego członka społeczeństwa i potencjalnego partnera matrymonialnego pomijając kompletnie aspekt zarobków.
Praca umysłowa w korpo, za biurkiem, w klimatyzowanym pomieszczeniu z ekspresem do kawy to dla nich życie na szczycie i zaświadcza o swojej godności. Możesz robić na najbardziej gównianym stanowisku juniora za najniższą krajową, ale i tak będziesz lepiej postrzegany od budowlańca który zarabia 6-7k miesięcznie. Robpill jest brutalny i nawet nie wiem z czego to wynika w tych ich pustych łbach. Oczywiście jeśli jesteś ultra-chadem to twoja praca, ani zarobki nie mają znaczenia.

#blackpill #robpill #przegryw #logikarozowychpaskow #przegryw #korposwiat #pracbaza #tinder #zwiazki #redpill #programista15k
  • 107
@Fekalny_okuratnik: Niedawno była tutaj historia chłopaczka 26 lat, który był samotny i przez brak matchy na badoo i tinder zaczął lajkować nawet 40 letnie prukwy. W końcu sparowało go z 39 letnią samotną madką, ale biurwą urzędniczką po 3 gównokierunkach. Doszło do spotkania i dostał kosza, bo pracował jako kierowca śmieciarki (z zarobkami ponad 10k netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)) bo był dla niej nieambitny, a ona
@Fekalny_okuratnik przecież głupcze obracam się głównie w towarzystwie osób pracujących fizycznie, bo są to od wielu lat odbiorcy moich produktów, znam tych ludzi, ich życie prywatne. Mam również znajomych, którzy tak pracują i ci ludzie tworzą normalnie związki, zakładają rodziny, mają dzieci, a Ty żyjesz jakimiś urojeniami.
@KotBojowy tak szczerze to mnie on zawsze śmieszy, mam pracę gdzie trochę siedziałem w biurze i trochę na produkcji, wrescie zrobiłem se kanciapę na produkcji. Oczywiście nie wiem jak jest w jakiś molochach co robią masówkę. Na produkcji robią normalni ludzie a często atmosfera jest zdrowsza i nie sztuczna, i do tego jest wesoło.
@Fekalny_okuratnik: Trzeba pamiętać że praca umysłowa to jest 1% pracowników biurowych. Pracuje w biurze i umysłu najmocniej używam kiedy zastanawiam sie jaką kawiurke w ekspresie dzisiaj kliknąć xD Te rury to pewnie jakieś office managery czy inne administracje co #!$%@? robią i nie mają żadnych kwalifikacji a welokrotnie zarabiają mniej niż najszarszy pracownik na linii montażowej. Jak ktoś typową prace w korpo nazywa pracą umysłową to mi sie nóż otwiera w
@Fekalny_okuratnik: to akurat nie tylko laski mi też przez chwile #!$%@? jak zaczynałem staż w "biurze". Ubierałem koszule i czulem sie lepszy od roboli. A później mialem #!$%@? i przychodzilem w bluzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fekalny_okuratnik: pomijając kilka wyjątkowych zawodów - praca fizyczna się nie skaluje. Spawasz i zarabiasz 10k? Za 10 lat będziesz spawał i zarabiał 15k.

Jak pracujesz umysłowo to opcje awansu są dużo większe. Dziś jesteś początkującym lekarzem z praktyką w pogotowiu za 10 lat będziesz chirurgiem z własnym gabinetem.